Zeamsone i VNM z muzycznym hołdem dla klimatu 834 - "Poszło"

Zeamsone w ostatnich tygodniach regularnie promuje swój nadchodzący krążek "Uniwersum” – po singlach "Kominiarka Nike" oraz "HIGH RIGHT NOW" nadeszła pora na pierwszy singiel z gościem, którym okazał się VNM. Po wspólnym występie tej dwójki w numerze "Na Weekend" na gali Popkillery 2022 oraz wcześniejszej goścince Zeamsone na DeNekstBest Mixtape 2 teraz to 22-latek jest gospodarzem. Jednak przygotował tu klimat, który ewidentnie przywołuje nam podziemne czasy VNM'a, sam pokusił się także o follow-upy we flow i sposobie pisania.

Premierze singla towarzyszy zapętlona animacja przygotowana przez @bvrti.visuals – poza tym oprawą muzyczną zajął się w całości sam Zeamsone, odpowiedzialny za bit, mix oraz mastering numeru, kontynuując obraną ostatnio drogę self-made mana.

"UNIWERSUM" to czwarte legalne wydawnictwo Zeamsone. Artysta powraca bogatszy o nowe doświadczenia i jest odpowiedzialny za brzmienie oraz produkcję muzyczną znacznej większości albumu. Klimat projektu jest niezwykle zróżnicowany - od bangerów po bardziej emocjonalne numery. Projekt do tej pory promowały single "HIGH RIGHT NOW", "Palm Angels", "BIO" oraz "Kominiarka Nike"

Wersja preorder zawiera autograf, wlepki oraz 2 bonus tracki.

Zeamsone - Poszło feat. VNM (prod. Zeamsone)

VNM x Zeamsone - Na Weekend (muz. DrySkull) (Live, Popkillery 2022)

Zeamsone o nowej płycie, rocznej przerwie, występie z VNM'em | Popkillery 2022

Zeamsone - Poszło feat. VNM (prod. Zeamsone)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>