Rejjie Snow - irlandzki MC już w czwartek zagra w Warszawie

wydarzenie
dodano: 2022-05-16 13:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Miejsce: 

Praga Centrum, Warszawa, Szwedzka 2/4

Data: 

2022-05-19 19:00

Już w najbliższy czwartek 19 maja w warszawskiej Pradze Centrum wystąpi pochodzący z irlandzkiego Dublina MC Rejjie Snow. Obdarzony niskim, głębokim wokalem, charyzmatyczny MC, mający na koncie już m.in. współpracę z Joey Bada$$em, promował będzie wydany w zeszłym roku album "Baw Baw Black Sheep".

Więcej info od organizatora: "Raper nie spoczywa na laurach i coraz to nową muzyką tworzy sobie drogę na szczyt. Na swoim koncie ma debiutacki album, "Dear Annie", na którym usłyszymy go we współpracy z Aminé, Kaytranada, Anna of the North, Cam O’bi (Chance The Rapper, SZA, Vic Mensa) & Rahki (Kendrick Lamar, Ab-Soul, Eminem). 

Swoją twórczością zdobył uznanie takich gwiazd jak Kendrick Lamar, czy Madonna, którą supportował podczas trasy koncertowej. Rejjie Snow nieustannie żyje na walizkach, jest tam, gdzie poniesie go muzyka - do Los Angeles, Nowego Jorku czy Londynu. Słowa jego utworów tworzą magiczny węzeł, w którym łączy ze sobą swoją biografię z fikcją, a to wszystko w towarzystwie niezwykłych muzycznych dźwięków. Dołóżmy do tego jego głos - głęboki, jak nie z tego świata, który jest zdolny do wybijania rytmu z metronomiczną precyzją. Wśród swoich inspiracji wymienia artystów, którzy są dalecy od muzyki w nurcie, której tworzy - są to m.in. George Michael i Charles Bukowski."

BILETY

Pod spodem dwa single z ostatniego albumu - "Cookie Chips" nagrane wspólnie z MF DOOMem oraz Cam O'Bi, "Mirrors" ze Snoh Alegrą i Cam O'Bi, a także pochodzące z "Dear Annie" i nagrane z Aminé "Egyptian Luvr":

Rejjie Snow - Cookie Chips ft. MF DOOM & Cam O'bi (Official Video)

Rejjie Snow, Snoh Aalegra & Cam O'Bi - Mirrors (Official Video)

Rejjie Snow - Egyptian Luvr (feat. Aminé & Dana Williams) (Official Video)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>