Popkillery 2022 - to już dzisiaj!

dodano: 2022-04-26 16:13 przez: Redakcja (komentarze: 4)

To już dziś - IV Gala Popkillerów! Gala rusza już o 19:00 na kanale PopkillerTV, wcześniej widzimy się o 17:45 w studiu galowym w Kanale Sportowym.

Studio przed galą:

STUDIO PRZED GALĄ POPKILLERY 2022 - ADMA I KRZYSZTOF STANOWSKI - LIVE OD 17.45

Gala:

Popkillery 2022 - IV gala wręczenia nagród Hip-Hopowych | LIVE

Studio po gali:

STUDIO PO GALI POPKILLERY 2022 - ADMA I KRZYSZTOF STANOWSKI - LIVE OD 22:00

EmJay
Jestem ostatni żeby sie przypierdalać, ale ogarnijcie na nastepna edycje dzwiękowca. Te wpadki były ciężkie w odbiorze
frannaangel
Jest mi bardzo przykro, że artyści mają gdzieś swoich fanów i nie pojawią się nawet raz w roku, by odebrać nagrodę. Oglądałam każda galę i niestety tendencja jest spadkowa. Mniejsza o problemy techniczne bo nad tym można popracować, ale brak artystów niestety ciągnę to przedsiewziedzie w dół.
Big O
To już macie komentarz portalu Glamrap:Jeżeli miałbym podsumować galę, to najlepiej zachowali się na niej weterani, a najmniej poważnie do całego wydarzenia podeszli SBM Label i młodzi raperzy wykazując się zwykłym brakiem kultury i szacunku oraz arogancją. Albo: Festiwal żenady w wykonaniu SBM Label i młodych raperów. No i jak się nie zgodzić z tym ŻENADA naprawdę WSTYD PO CAŁOŚCI. Nie będę się tutaj rozpisywał na temat tego kto co wygrał bo w mojej ocenie 99,9% tych nagród to jest fiasko niewypał jacy "artyści je dostają" ale każdy może mieć zdanie odmienne. Dla mnie osobiście najlepszą galą chyba była ta pierwsza dalej coraz nie chcę napisać gorzej ale jeżeli ta gala będzie wyglądała tak ja ta to rzeczywiście będzie to schodziło na psy albo jeszcze bardziej będzie galą żenady.
XY
Ta gala była chyba najbardziej żałosna z dotychczasowych gal Popkillera, co wy k..@ tam zrobiliście nastolatków dajecie żeby za jakiś pseudo raperów odbierali nagrody k..@a wstydu nie macie może następnym razem dajcie tam jakiegoś polityka propozycja P.Trzaskowski no ku@wa co to za gala, proponuje na koniec roku zrobić plebiscyt największa żenada roku już jest propozycja Gala Popkilerów 2022 droga redakcjo naprawdę wstyd mi za waszą galę myślałem że będzie lepsza a tu proszę coś takiego nie chcę już wylewać tutaj większego szamba na waszą galę bo naprawdę szanuję was jako portal ale coś takiego naprawdę wstyd.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>