Marlon Craft wraca z singlem na bicie Havoca

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-04-10 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

O Marlonie Crafcie pisaliśmy na Popkillerze wielokrotnie. Jakiś czas temu udzielił nam ekskluzywnego wywiadu, w którym opowiadał między innymi o dorastaniu w Hell's Kitchen i swoich polskich korzeniach. Teraz raper przygotowuje się do wydania nowego albumu. Niedawno wypuścił promujący go singiel na bicie Havoca.

"Hans Zimmer" to mocny numer, który Marlon zaczyna wersami: "New York ain’t dead/It came back to life in the apocalypse/I done seen too much by 14 to be an optimist." Członek Mobb Deep zapewnia bardzo surowy, mroczny bit w klimacie brzmienia Wielkiego Jabłka. Nadchodzący album Crafta zatytułowany jest "Why We're Here", jednak nie ma jeszcze podanej tracklisty ani daty premiery.

W zeszłym roku raper wypuścił trzy solowe projekty: "How We Intended", epkę "SPACE" i "HOMECOURT ADVANTAGE VOL. 1" Havoc także nie próżnował i nagrał wspólnie ze Stylesem P płytę "Wreckage Manner", album z filadelfijskim MC Dark Lo pt. "Extreme Measures" oraz krążek z Nyce Da Future zatytułowany "Future Of The Streets". Producent pojawi się też na nowej, nadchodzącej wielkimi krokami drugiej części "The Realness" Cormegi, na której jest odpowiedzialny za podkład do jednego z numerów. Mega poinformował o tym ostatnio na swoim Instagramie.

Marlon Craft - HANS ZIMMER (Official Music Video)

Lil sqqa
Jeżeli płyta będzie w takim klimacie to na pewno to sprawdzę, choć szczerze ciężko mi słuchać białych raperów
bazantarnia
dokładnie, troche cringe ale jednak przesłuchałem do końca, bit jest kozacki, troche bardziej brzmi jak The Alchemist niż Havoc
Jdjdjdjdjdj
Dobre to było.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>