Małpa szczerze tłumaczy powody przesunięcia premiery

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-03-08 20:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Nowy album Małpy przesunie się o blisko miesiąc - raper podzielił się wpisem, w którym szczerze wytłumaczył wszystkie powody takiego ruchu. A są one zróżnicowane.

"Od początku swojej działalności muzycznej starałem się być uczciwy wobec swoich słuchaczy, a także postępować w zgodzie ze sobą.
Płyta "BNGWK", którą zapowiedziałem na 1 kwietnia jest gotowa, a klipy nakręcone. Do tej pory pokazałem Wam tylko jeden z nich i z przykrością przyznaję, że nie czułbym się dobrze pokazując obecnie resztę i zachęcając do kupna preorderu. Od wybuchu wojny na Ukrainie zastanawiałem się, co zrobić i jak podejść do promocji swojej, tak rzadko wydawanej muzyki. Obserwując jak moi przyjaciele, znajomi oraz współpracownicy a także ja sam zaabsorbowani jesteśmy tym, co dzieje się za wschodnią granicą i jak wiele z tych osób jest aktywnie zaangażowanych w pomoc ofiarom, uznałem za właściwe by zmienić datę premiery albumu.
Chcąc być z Wami całkowicie szczerym, nie mogę pominąć drugiego, równie ważnego, powodu tej decyzji. Chodzi o zasięgi. W okresie, gdy Wasza uwaga skupiona jest na toczącym się konflikcie militarnym, ciężko mi oczekiwać, że kupicie moją płytę, a ta sprzedaż - nie będę ukrywał - jest dla mnie ważna.
Nawet jeśli ta decyzja nie spotka się z Waszym zadowoleniem, to mam nadzieję, że postaracie się ją zrozumieć.
Nowy termin premiery "Bóg nie gra w kości" to 29.04.
Małpa" - czytamy na profilu toruńskiego MC.

Tagi: 

Leosia
Uczciwie postawiona sprawa. Bez kolorowania. Poczekamy. Od debiutu do kolejnego krążka minęło 7 lat, więc słuchacze Mankiboja są cierpliwi :)
francois
małpa na tym zdjęciu wyglada jak François Damiens
Małpyfan
Poczekamy i kupimy, jebac Putina

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>