Małpa wrócił - nowy singiel na bicie The Returners! "Drogi dres"

W listopadzie pisaliśmy Wam o tym, że Małpa skończył prace nad płytą. Luty otwieramy informacją - jest singiel!

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      Wczoraj na socialach rapera pojawiły się tajemnicze grafiki z kośćmi do gry. A o północy otrzymaliśmy utwór "Drogi dres" na bicie Returnersów - zestawienie dobrze znane, ale brzmienie może zaskoczyć.

      [Edit: Po trzech latach ciszy Małpa wypuszcza bardzo osobisty klip "Drogi dres", w którym wraca do czasów dzieciństwa i na osiedle, na którym wyrósł. Singiel promuje czwarty solowy album artysty pt. "Bóg nie gra w kości", którego premiera przewidziana jest na 1 kwietnia i to nie żart.

      Płytę w przedsprzedaży można zamówić na stronie: www.malpa.pl Wersja preorderowa zostanie wzbogacona o dodatkową płytę "Lost tapes", na której znajdą się niepublikowane numery z lat 2010-2015. Jak Zapewnia Małpa, nagrania nigdy nie trafią do sieci a preorder jest jedyna okazją by je zdobyć.]

      Małpa - Drogi dres (prod. The Returners)

      Jp3
      Ważny temat. Świetny bit. Wers z kiblem na korytarzu niezwykle dobitny. Najgorsze że z takich rzeczy zdajemy sobie sprawę już po okresie szkolnym.
      s.
      Zajebiście! Małpa z Returnersami to pewniak.
      Dres iarz
      Bardzo na + Czekam na płytę!
      Gal Anonim
      Szczere, dzięki
      Siee
      Kozak, dobrze ze wrocil

      Plain text

      • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
      • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>