Mata aresztowany? Tak podają duże media

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-28 10:53 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Sensacyjne wieści płyną do nas z RMF FM i TVP.info, na które powołują się inne duże media. Według ich informacji Mata został aresztowany za posiadanie narkotyków.

"Podczas rutynowej kontroli w Warszawie 21-letni mężczyzna został zatrzymany za posiadanie środków prawnie zabronionych. W chwili obecnej jest osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Będą wykonywane czynności z jego udziałem" — podaje portal tvp.info, powołując się na słowa mł. asp. Iwony Kijowskiej, oficera prasowego Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

A RMF FM dodaje: "Na jednej z ulic Górnego Mokotowa policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać i po pewnym czasie szukać drogi ucieczki. Zostali zatrzymani, a po wylegitymowaniu się sami wyjęli z kieszeni woreczek z suszem - była to prawdopodobnie marihuana. U jednego z nich - Michała M. policjanci zabezpieczyli 1,5 grama narkotyku. U drugiego 24-latka pół grama." - czytamy na Onecie.

"Nie stawiali oporu. Nie chcieli odpowiadać na żadne pytania, nie mówili, skąd mają narkotyki. Obaj zostali przewiezieni do policyjnej izby zatrzymań, gdzie spędzili noc" - mówi asp. Kijowska Onetowi.

[Edit: Mata został już zwolniony do domu. Policja rutynowo przeszukała jego mieszkanie, raper przyznał się do zarzucanych czynów i złożył wyjaśnienia]

Tagi: 

Anonim
Dzwoni papuga! Mówi, że musi się udać!
Giede
Jeden mógł wziąć od drugiego i wziąć wszystko na siebie, po co mają oboje dostać wyrok jak mógł dostać jeden?
Anonim
Banan wiecznie zjarany a nie wie jak się zachować, a taki hooligan był. Mówił że coś tam tede, ciekawe czy zrobi jak swój idol i powie psom skąd to ma.
Anonim
„ Zostali zatrzymani, a po wylegitymowaniu się sami wyjęli z kieszeni woreczek z suszem”, jeśli to prawdziwy przebieg wydarzeń, to bardzo to martwi. Przypomina mi się kawałek z płyty Małolat/Ajron o plecaku i towarze. Jaki to wielki kontrast. Martwi jednak jeszcze bardziej, że takie coś wyciekło do mediów, jakiś łeb policyjny zapewne musiał się wygadać. Skończy się zapewne na karze finansowej.
Sieee
Łeee to jednak ściema ze raperzy kitraja 20kilo w majty hehe 2gramy to maks

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>