Straż Graniczna i Policja rapują o obronie granic - "Murem za Polskim Mundurem"

Rap staje się coraz bardziej obecny w przestrzeni publicznej - sięgają po niego nawet polskie służby pracujące na granicy. Na oficjalny kanał Straży Granicznej trafił utwór nagrany w kooperacji z Policją zatytułowany "Murem za Polskim Mundurem", opowiadający o łączeniu sił w obronie granic.

W numerze pojawiają się "mł. chor. SG Daniel Pawłowski z Morskiego Oddziału Straży Granicznej, oraz mł. asp. Szymon Głuszek funkcjonariusz Policji, a prywatnie Bullet (autor popularnego na YT utworu Murem ZA Mundurem) i NZNŻ z policyjnej grupy muzycznej RaPsy" - jak czytamy w opisie.

Bullet feat NZNŻ M. Z. P. M." czyli "Murem Za Polskim Mundurem"

Prawdziwy Polak
Uwielbiam dwunasty kawałek Hemp Gru z płyty "Droga"!
90'S
Pierwszy raz słyszę i nie daję minusa czy hejta, dobry bit rymy średnie a jeżeli chodzi o przekaz to szacunek Murem Za Mundurem jestem za nimi sam byłem w wojsku wiem co to jest nigdy złego słowa nie powiem na wojsko. JEBAĆ ŁUKASZENKĘ JEBAĆ TEGO DYKTATORA WOLNA BIAŁORUŚ!!!!!!
Mobb Deep
Duda taki sam jak Łukaszenko. A co do wojska to widać kogo biorą, nawet pisać nie potrafią. Jacy patrioci. Za to, mają płacone i to ich zasrany obowiązek.
immortal technique
Tak wygląda rap w Polsce – dziwki, politycy i policjanci. Bezmyślne marionetki władzy. A co do popkillera, wystarczy, ze wam zapłacą i umieszczacie newsa czy robicie to za darmo? bo to się w głowie nie mieści co promujecie a kogo ignorujecie
15Rachel
Major SPZ w Straży Granicznej? XD
ABDUL.
CHAŁWA TYM WIELKIM POLICJANTOM POCIOTKOM POLITYCZNYM I CAŁEJ RESZCIE TYCH POMYLEŃCÓW CO STOJĄ JAK SŁUPY NA GRANICY I BRONIĄ NAS PRZED BANDA KOZZZZOOOOOOJEBÓW CHWAŁA POLSKIM POLICJANTOM ELO BUAHHAHAHAH
Hahaha
Chwała tym uchodźcą co dopadli jednego gliniarza. Co tylko oni mogą pałować na rozkaz dyktatora kaczora?
Anonim
Jak zaczną cie napierdalać po ryju na własnej dzielni jak to ma miejsce w Europie to pierwszy leszczu będziesz po nich dzwonił
Hahaha
mieszkam W Holandii na dzielnicy gdzie jest sporo uchodźców i jakoś nikt nikogo nie napierdziela.
immortal technique
Dokładnie. Oglądają tv i wierzą, ze jest taka tragedia. Ja mieszkałem w Londynie gdzie jest kocioł rasowy i we Frankfurcie nad Menem i nic tam nie było niebezpiecznego jak nie prujesz się do Arabów.
Afgan
Ponoć uchodźcy mają wypuścić diss'a na dniach
Nie inaczej
I pewnie ten diss będzie lepszy od 99%polskiej sceny HH
Polski słuchacz...
Nie no wiadomo najlepiej napluc na mundur ludziom, ktorzy w razie czego ryzykują dwoje zdrowie i życie w obronie nas i naszych bliskich, a wspierać np. dilerow, zlodzieji itd. Ma to sens.
CNN
Wybrał taki zawód, i łaski nie robi. 13,mundurówki itp. Za pieniądze podatników. Więc za co dziękować
Patryk L.
Takiego idioty już od lat nie słyszałem, większym zagrożeniem jest rząd niż uchodźcy, a policja to tylko ich sługusy. Nie chodzi o bezpieczeństwo tylko inwigilacje, nie chodzi o sprawiedliwość a o pieniądze. Proponuje więcej TV

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>