Sick Luke - "piąty członek Dark Polo Gangu" skończył solowy album!

Pierwszy solowy album producencki "piątego członka Dark Polo Gangu" został ogłoszony! Premiera albumu "X2" zapowiedziana została na 7. stycznia. To drugi album rzymskiego producenta, a pierwszy solowy. Poprzedni, wydany w 2019 roku album "Neverland" w kooperacji z raperem z Foggi Mecną zdobył 6 miejsce na liście FIMI (włoski odpowiednik polskiego OLiSu). 

Mający najwięcej wyróżnień sprzedażowych włoski producent w końcu podzielił się z fanami informacją, że jego album wyjdzie spod skrzydeł wytwórni Corosello Records. Każdy numer opowiadać będzie inną muzyczną historię lecz całość będzie ze sobą spójna. Album składać będzie się z 17 utworów, które mają "syntetyzować dźwiękowy wszechświat artysty". Na albumie w każdym utworze pojawić się ma od 2 do 4 topowych włoskich postaci muzycznych, co wg. zapowiedzi artysty będzie prawdziwą bombą! Jak napisał Sick Luke w poście ogłaszającym projekt, album inspirowany ma być Dr. Dre!

Sick Luke z rocznika 1994, to jeden z najbardziej płodnych muzycznie raperów we Włoszech. Urodzony w Londynie, wychowywany między Los Angeles a Rzymem. Pochłonięty muzyką przez jego ojca, również niezwykle związanego z włoską sceną muzyczną - Duke'a Montana (słynnego przedstawiciela włoskiej grupy rapowej TruceKlan).Pasję do muzyki chłonął od małego, a jego wizja artystyczna określana jest przez resztę włoskiej sceny jako "nadzwyczaj kreatywna, ale kapryśna". Przez wielu artystów którzy z nim współpracowali nazywany jest "trapowym mistrzem". W 2016 roku, raper zmienił oblicze trapu we włoszech wraz z grupą Dark Polo Gangu przy okazji wydania "Trylogii".

Producent propsowany był przez graczy z całej włoskiej rap-gry: przez Sferę Ebbasta, przez Ghaliego, Fabri Fibrę aż po Dark Polo Gang z którymi jest bardzo żżyty, tak związany, że fani określają go "piątym członkiem Dark Polo Gangu". 

Sick Luke bardzo często nagrywa luźne tracki i wrzuce je na swój kanał na YT. Poniżej jeden z jego solowych numerów "Castello".

Nie możemy się doczekać albumu! A Wy? 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>