Zui do Oliwki Brazil: "Nie masz monopolu na bzykanie w tym kraju"

Zui wypuściła kilka dni temu kontrowersyjny singiel "Cnoty niewieście", w którym rzuca szereg bezpośrednich linijek o seksie. Premiera ta wywołała małą wymianę zdań między nią a Oliwką Brazil.

Ostatnio głośno było o wypowiedzi Oliwki w rozmowie z Young Leosią w newonce.radio:

"Dziewczyny, które robią muzykę zawsze chciały być Oliwką Brazil. Po prostu im nie wyszło i one teraz nie chcą mi podać ręki, bo one zawsze chciały tak nawijać. Ale może się wstydziły, może nie chciały wyjść przed szereg, żeby nie zostać ocenione, hejtowane? Ja to po prostu zrobiłam. Taka jestem, nie udaję"

Natomiast po tym, gdy Zui wypuściła ostry singiel to Oliwka wrzuciła story z miną ukazującą niesmak oraz opisem "Teraz moje słowa z wywiadu nabierają jeszcze większego sensu" uzupełnionym o 4 emotki klauna.

Do tej reakcji odniosła się teraz była członkini SB Maffiji:

"Myślę, że w ogóle to, że była jakaś szpileczka wbita w moją stronę jest dowodem na to, że premiera zażarła. Gdyby kawałek był turbo ch**owy, każdy by go olał, to w ogóle nie byłoby poświęcać czasu na Instastory. Kobiety powinny się wspierać, ale widocznie nie wszyscy do tego dojrzeli. Oliwka, kochana, nie masz monopolu na bzykanie w tym kraju. Obie wzorujemy się na Nicki, Cardi, nawijamy o fiutach i o cipkach, ale to nie znaczy, że mamy się nienawidzić i wbijać sobie szpilki"

Poniżej całe Q&A Zui, w którym odniosła się ona także do pytań o to czy sama pisze teksty, o twórczość Ruskiefajki, raperów z którymi chciałaby nagrać oraz o wers "Jedną ręką robię laskę, drugą podpisuję deal" z numeru "Cnoty niewieście". Przypomniała także, że "Cnoty niewieście" to nie pierwszy przypadek, gdy jej singiel budzi kontrowersje i zbiera na YouTube więcej łapek w dół niż w górę - tak samo było z wydanym 4 lata temu "Zuigram".

Galeria

Tagi: 

90'S
Odpowiedź brzmi tak: DWIE PUSTE LALE NIE CHCĘ UŻYWAĆ SŁOWA DZIWKI CZY KURWY BO PO CO SEZONOWE LALE KTÓRE PROMUJĄ GÓWNO I NAZYWAJĄ TO RAPEM NIECH SOBIE ROBIĄ CO CHCĄ NAPRAWDĘ I TAK NIGDY NIE BĘDĄ CZĘŚCIĄ TEJ KULTURY HH NIECH SIĘ BAWIĄ W RAP KTO IM ZABRONI I TAK NIKT ICH NIE BIERZE NA POWAŻNIE PRZYNAJMNIEJ JA ZUI I OLIWKA DWIE PUSTE LALKI JAK KIM K.
Gal Anonim
I jedno i drugie niezbyt wysokich lotów, bądźmy szczerzy
nie wierze
Jak ja sie ciesze ze nie mam corki... te dwie suki o ktorych mowa w newsie to czysty przyklad spierdolonego pokolenia 21 wieku wychowanego przez internet . Te male suki sie naogladaly i naczytaly o luksusowych dziwkach typu kardashian, minaj, miley cirus itp. Ludzie ! chronce swoje corki przed taka patologia bo wam wyrosna na kurwy ktore wystawia cipe przed kamera zeby tylko zgarnac troche grosza i fejmu !
that's true
Pokolenie pieprzonych narcyzów. A takich "treści" słuchają obecnie już 11 letnie dzieci. Połączenie kropek i wychodzi jak przez takie kutasiary nasze społeczeństwo stacza się na dno.
s.
Jak to Ostry nawijał "Lepiej wyciągać syna z kryminału, niż córkę z krzaków..." :)
RAV0000
Dokładnie
viiiii
21 wiek p0laczki odkrywaja, ze s3ks rowniez jest dla lasek, o matko
B.
A ja kibicuję paniom szczególnie ZUI jestem od początku wielkim fanem! Haters gonna hate trzeba robić swoje
C.
To ja proponuję jeszcze leosie multiego matę igiego Kizo kamerzystę i innych youtuberków którzy biorą się za rap dziecko jebnij się o ścianę albo poproś kogoś żeby ci pomógł w tym.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>