Piotr Żyła rapuje w reklamie Frugo - ktoś nieźle odleciał

kategorie: Polska, News, Sport
dodano: 2021-11-23 13:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Na styku rapu i marketingu powstaje ostatnio coraz więcej ciekawych kampanii robionych ze smakiem i klimatem - jednak nadal nie brak też projektów ewidentnie przerysowanych. W nowej reklamie Frugo w rolę rapera wciela się... Piotr Żyła.

Polski skoczek nawija m.in. "Mam w dupie pocisk, prawda jest taka. Skarpetki mam z dynamitem i piję Frugo. Jak wypiję, to lecę daleko i długo"

Musimy przyznać, że Żyła wielokrotnie pokazywał się jako naturalnie dowcipny gość, rozśmieszając nas w wywiadach i wypowiedziach na social-mediach. Może jeśli miał rapować to lepiej gdyby sam napisał sobie tekst? Chyba że to celowa parodia i nawiązanie do tego jak rap traktowały kampanie reklamowe 10-15 lat temu - czego również nie wykluczamy.

Piotr Żyła ft. Dobry Wariat - Frugo Ikar

Tagi: 

DziuraweSample
Lepiej wróćcie do czasów gdy WSZ udawał debila w TV, jak to ocenicie? Dziś rap jest wszędzie i nikogo to nie powinno dziwić. Nieźle to odfrunęli dziennikarze, jeśli nie mają o niczym innym pisać. Tematów jest zaś sporo!
90'S
No i jak nie zgodzić się z tobą Dziurawe Sample po prostu ci dziennikarze nie mają innego tematu niż pisanie o jakimś gównie a ta reklama jest gównem jak inne również pozdrawiam.
Komsi
Żyła i tak bardziej skillowy i prawdziwy niż polscy raperzy
Jack Ryan
HAHAHAHA tak ja ty Jeżu.
wygląda jak Hans
przypomina Hansa nie ?
Shaolin Masta
Przypomina kłebo?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>