Raekwon - członek Wu-Tangu doczekał się swoich lodów!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-02 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

25 lat po premierze kultowego singla "Ice Cream" Raekwon doczekał się własnych lodów. W Polsce możemy więc zjeść lody Ekipy Friza, a w Stanach - ekipy Wu-Tangu."Ice Cream" to jeden z najbardziej znanych singli członka Wu-Tang Clanu. Raper, wspólnie z udzielającymi się gościnnie Method Manem, Ghostface'em i Cappadonną, nawijają o podobających im się dziewczynach, porównując je do różnych smaków lodów. Kawałek ukazał się na debiutanckim krążku Rae'a "Only Built 4 Cuban Linx". Minęło 25 lat i MC z Nowego Jorku doczekał się własnych lodów.

Informację na swoim Twitterze podał do wiadomości Andrew Barber z bloga Fake Shore Drive. Przekąska powstała we współpracy z firmą Pretty Cool Ice Cream z Chicago. Rozdawano ją na zamkniętym evencie zorganizowanym przez dziennikarza, DJ'a i profesora Alexandra Fruchtera.

Opakowanie loda inspirowane jest t-shirtami z napisem "Chocolate Delight", noszonymi na planie klipu do "Ice Cream". Smak opisano jako połączenie wegańskiej wanilii, masła orzechowego, czekoladowej skorupki i karmelu. Sam Raekwon jeszcze w sprawie loda się nie wypowiadał, nie wiadomo też, kiedy i gdzie będzie można go kupić.

Raekwon - Ice Cream (Official HD Video) ft. Ghostface Killah, Method Man, Cappadonna

Tagi: 

Miami stick drill
I spoko, wygląda dość zachęcająco tylko pewnie małe i drogie. No i timing zły bo nie dawno się lato skończyło a oni teraz się obudzili. Swoją drogą vanilla to chyba sama w sobie jest wegańska czy czegoś nie rozumiem?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>