Deobson "Klisze" - nowy album po 8 latach, mamy odsłuch

dodano: 2021-10-27 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Klasyczne "Deobedena.com" w 2004 roku, potem "Oddycham" w 2013... i po 8 latach trzeci krążek. Charakterny reprezentant Piastowa wydaje rzadko, jednak zawsze trzyma poziom. Teraz dostarczył nam wyprodukowane przez Mario Kontrargument "Klisze", które opisuje krótko: "Trochę o życiu, trochę o korpo, trochę na luzie a czasem gniew". Sporo tu szczerych, życiowych treści, z którymi utożsamią się szczególnie rówieśnicy Deobsona.

Poniżej znajdziecie odsłuch całości, równocześnie z udostępnieniem płyty dla słuchaczy ruszył preorder wydania fizycznego.

Szczegóły wraz z tracklistą oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Tagi: 

Glop
Pamiętam dobrze jego pierwszy album z 2004 Deobedena.com nagrany z Deną z Elemera i jego chyba największy hit z tej płyty Ten czas w tym miejscu gość Kada to był hit no i czasy nie co teraz.
emaema
Raczej c***owo pamiętasz, bo Kada była w innym numerze :P
Glop
Wiesz co dziecko jesteś zamknięty jak kupa w klozecie ja hujowo pamiętam sprawdź dobrze informacje na temat tego albumu Kada to nie tylko była raperka ale także wokalistka i w tym numerze śpiewa refren sprawdź dokładnie jest taka strona Discogs sprawdź album Deobe/Dena z 2004 r. jest tam napisane może Mateusz coś napisze na ten temat ja mam takie info o tej piosence z tego albumu.
90'S
A tak na prywacie news dla Mateusza bo jego news czy słyszałeś nowy singiel Pauli Perry jak tak i już piszę że jest ogień

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>