Proceente, Eldo i Łysonżi o swoich idolach - singiel z "Aloha Opus Magnum 2"

W kolejnym singlu z projektu "Aloha Opus Magnum" reprezentantów Alohy wspiera Eldoka, a wszyscy trzej opowiedzieli o swoich idolach i wspomnieniach z nimi związanych. Preorder albumu znajdziecie tutaj.

Idole ft. Łysonżi, Proceente, Eldo, DJ Gondek (prod. Jaca) - ALOHA OPUS MAGNUM VOL.2

o ja cie...
Eldo w formie, ja pierdziele. Ogień. Leszek, trzymaj się tego stylu nawijki, bez zbędnego przeintelektualizowania. Pozostali dwaj poniżej krytyki. Zwłasza Procent. Chłopie, ty się słyszysz?
Dudek rpk
A ty się czytasz? Procent jak zwykle, na swoim zajawkowym poziomie, jest dobrze. Wczuwaj się w momenty przeinteletererere, ale dzbanek z ciebie poniżej krytyki
o ja cie...
Dlaczego? Bo mam swoje zdanie? Procent nawija bardzo niewyraźnie - raz przez wadę wymowy a dwa przez bezsensowne wstawianie angielskich słów, nawijka jest bardzo poza rytmem (i nie jest to celowy off beat ale zwyczajne nienadążanie za bitem), zero energii - nawija od niechcenia jakby nie miał na nic siły (i nie jest to leniwa nawijka jak np. Ma$e ale zwyczajnie brak energii), flow nijakie, w żadnym stopniu nie zapadające w pamięć, brak spektakularnych linijek i można jeszcze długo wymieniać. Ja nie twierdzę, że Procente nie jest zajawkowiczem czy spoko gościem bo jest. Jest dobrym dziennikarzem ale raperem bardzo słabym.
s.
Dobrze, że Eldoka dalej nagrywa, ma swój niepodrabialny styl! Procent może i na zajawie ale tu akurat średnio wypada. Zwrotka o Ryśku zajebista.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>