Young Thug, Payroll Giovanni, Gucci Mane... - najważniejsze premiery tego tygodnia

Mamy koniec tygodnia, dlatego warto przypomnieć o najbardziej znaczących płytach, które ukazały się za Oceanem w ten piątek.

Najważniejszą premierą jest bez wątpienia Young Thug i jego "Punk". To już trzeci studyjny album w dorobku rapera i wokalisty. Oczywiście nie liczymy stosu mixtape'ów, które wydał w latach poprzednich. Na najnowszym krążku usłyszymy takich artystów jak J. Cole, Travis Scott, Future, A$AP Rocky, Drake czy Doja Cat. Na produkcji między innymi Wheezy i Pi'erre Bourne.

Kolejne ważne albumy, jakie pojawiły się w tym tygodniu, to nowa rzecz od zawodnika z Detroit Payrolla Giovanni, czyli "Giovanni's Way", ale także kompilacja "So Icy Boyz" prezentująca roster artystów wytwórni 1017, której szefuje Gucci Mane. Na streamingi wjechał też kultowy mixtape Maca Millera "Faces", pierwotnie wydany w 2014 roku. Warto jeszcze wspomnieć o "From The Westside With Love III" Doma Kennedy'ego, weterana prosto z Kalifornii.

Wszystkie albumy do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych!

Young Thug - Bubbly (with Drake & Travis Scott) [Official Audio]

Dont Walk Away feat. Quentin Miller

Payroll Giovanni - Hustle Muzik 4 (Official Video)

90'S
Chłopcze napisałeś w recenzji płytowej Wyczekiwany trzeci studyjny album jednego z najważniejszych raperów ostatnich lat. Tylko dla kogo dla ciebie, dla rap gówienko itp. , nie chcę tutaj nikogo cisnąć bo każdy ma prawo do swoich ulubionych klimatów ale kiedyś tak z 10, 11, 12 lat temu na tym portalu było więcej dobrego rapu chodzi mi o recenzje np. House Shoes Let It Go, Slim The Mobster War Music, Big Shug I.M. 4-EVA, czy też Lewis Parker The Glass Ceiling a teraz w większości recenzje płytowe to głównie trap jak ww wymieniony young thug, wiem że teraz wychodzi mega dużo płyt codziennie ale dlaczego nie ma takich recenzji płytowych jak kiedyś było tutaj. Szkoda.
Miami stick drill
Jeśli mowa o Young Thug to można by się kłócić czy trzeci studyjny, bo niby piszę że BTG i Barter 6 to ,,commercial mixtape". I że So Much Fun to debiut a Punk drugi studyjny. Ogólnie ,,news" ok ale szkoda że nie wspomnieliście o City Morgue vol. 3 bo dla mnie to najlepsza premiera tego miesiąca, ale w sumie zdziwiony nie jestem bo chyba nic tu o nich nie było jeśli dobrze pamiętam. Thuga też lubię ale jednak ten Punk nie do końca mój klimat, dużo nie słuchałem i może takie pierwsze wrażenie ale jednak. Barter 6 to był rozpierdol.
polski rap gówno
po 5 odsłuchach stwierdzam, że Punk to album roku, nawet Kanye nie osiągnął takiego geniuszu na płycie jak Thugger

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>