Kaz Bałagane otwiera swój klub w centrum Warszawy!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-14 21:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)
fot. aptly filmz

Fani zastanawiali się, co kryje się za grafikami "Lot022" publikowanymi ostatnio przez Kaza - czy to reedycja klasycznej EPki czy studio czy jeszcze co innego. Okazuje się, że będzie to klub!

"Wkrótce nastąpi otwarcie klubu @lot_022 przy ul. Nowogrodzkiej 31 w Warszawie. W związku z tym zachęcam do zaobserwowania profilu tych,co jeszcze tego nie zrobili, niedługo więcej zaskakujących informacji na ten temat. Bądźcie czujni ;)" - pisze Bałagane. Klub znajdować się będzie w miejscu, gdzie kilka lat temu mieścił się BAL, w którym gościła cała czołówka polskiej sceny rapowej.

Na profilu lokalu czytamy: "Zależy nam na regularnej organizacji imprez na najwyższym poziomie w oparciu tylko i wyłącznie świeże brzmienia w postaci setów zawierających muzykę rapową zarówno z UK, Niemiec, Atlanty, Nowego Jorku czy Memphis, ale i brzmień Popowych czy reggaetonowych. W klubie dostępne są dwie elegancko wykończone sale, gdzie będą grali najlepsi DJ-e w kraju. Lot022 to miejsce,gdzie cenimy sobie styl, świeżość oraz dobra rozrywkę przy muzyce, przy której będzie nam się chciało bawić, a nie będziemy patrzyli w telefon w poszukiwaniu alternatywnych imprez w okolicy."

05. Lot022 (Prod.@Smolasty)

Tagi: 

Keke
Kto wie jak znalezc taka kurtkę???
T
Moncler z jakieś 8 tys
polski rap gówno
dzisiaj płytka thuggera wychodzi, w wy o jakimś łaku. mam nadzieję, że będzie info o tym i po jakimś czasie recenzja. trzymam kciuki za was

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>