Kacper HTA zapowiada klip "po którym znienawidzi go cała branża"

Kacper HTA zapowiada gorzki komentarz do obecnej sytuacji na scenie - raper obiecuje, że nie będzie gryzł się w język.

Kacper jest obecnie na wakacjach, a w ich trakcie postanowił podzielić się dłuższą refleksją na swoich socialach:

"Co sądzicie o dzisiejszej kondycji rapu? Uważacie, że to co dzieje się ostatnio to rozwój nowej gałęzi HH czy bliżej Wam do tego co uważam ja, czyli że komercjalizacja muzyki w której się zakochałem poszła w złą stronę?
Ostatnio któryś z moich kolegów po fachu słusznie zauważył, że jeśli chodzi o większość osób, które są dziś w TOPce i robią największe zasięgi to jest to wyścig o to kto zrobi głupszą piosenkę. Bity są coraz mniej hip-hopowe, raperzy przestają wyglądać jak raperzy, ilość ciekawych punchlinów i przede wszystkim ważnych treści nie jest już nawet na drugim planie tylko na 15stym.
Mało kto ze środowiska chcę to komentować bo boją się medialnego linczu albo liczą na feat, który nakręci im wyświetlenia na kanale który zdycha, a poprawność polityczna 99% z moich kolegów sprawia, że chcę mi się rzygać jak włączam instagram.
Zrobię w tym roku teledysk po którym prawdopodobnie znienawidzi mnie cała branża.
Nie mam zamiar gryźć się w język z uwagi na hejt czy odbitki ze strony ludzi o których nawine, bedzie to mój najdroższy teledysk choćby miał się nigdy nie zwrócić bo charakteryzacja i plan zdjęciowy jaki mam zamiar zrobić to będzie coś czego jeszcze nigdy nie zrobiłem.
W zasadzie po ostatnich miesiącach w których zastanawiałem się nad swoją muzyczną przyszłością stwierdziłem, że bez sensu rzucać rap z uwagi na czasy, ja dalej będę robił wartościową muzykę bo $ zarabiać potrafiłem długo wcześniej zanim był $ za rap, a w zasadzie dziś robie na nim naprawdę dobry sos bez robienia obciachowych rzeczy. Także tyle ode mnie." - czytamy.

Poniżej przypominamy nasz ostatni wywiad z Kacprem HTA.

Kacper HTA - wywiad: "Rap jest jak MMA - musisz ćwiczyć i trzymać formę"

Tagi: 

90'S
Po 1 czekam na ten utwór, po 2 mam nadzieję że produkcja będzie ok po 3 Kacper HTA napisał całą prawdę jeżeli chodzi o dzisiejszy rap w PL, to co teraz wychodzi w Pl i na Świecie to większość porażka za porażką a LUDZIE tego słuchają bo nie chcą szukać czegoś lepszego tylko słuchają tego co Spotify czy inne gówno internetowe np. Youtube pokaże takie czasy ale mnie to już nie dotyczy.
Nie kumam.
Skoro ludzie słuchają czegoś innego to ich sprawa. Mi też się nie podoba obecny hip hop. Ale jak ktoś chce słuchać Maty Malika Eminema i inne słabe komercyjne "rapsy", mi nic do tego. Nie krytykuje.
Twój pan
Słaby to jest twój komentarz smarku
F.
Ale wiesz ze na Spotify masz też mnóstwo starszej i zajebistej muzyki? Nie musisz słuchać tego co popularne, Spotify podpowiada muzykę pod kątem Twoich preferencji.
Mobb Deep
W sumie nie słucham aż tak typa, ale rację ma.
ODB RIP
ma racje tyle, ze jest ostatnim do rozliczania z tym swoim łakiem dawidziorem, chyba ze wyjasni siebie
Deliquent
Jeszcze parę lat temu myślałem, że to będzie Peja. No, ale Rychu jednak wybrał drogę wchodzenia w tyłek młodym hip popowcą, żeby nie narazić się młodszym suchaczom.Potem liczyłem szczerze na Piha. Ale on jednak woli przemilczeć temat i stać z boku. Lepsze to niż podlizywanie się młodym. Jego wers z Orgi much"gdy jest interes oko na wiele przymykasz". A tu miłe zaskoczenie i Kacper wreszcie weźmie prawdę na swoje barki. Szacunek za to!!! Ps nie krytykuje Peji I Piha bo są naprawdę bardzo dobrymi MC. Po prostu nie wszystko mi u nich pasuje. Jestem ich fanem, ale nie psycho fanem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>