Evidence "Unlearning Vol. 1" - nadchodzi nowy album, mamy singiel!

To Ci dopiero miła niespodzianka - wydane w 2018 roku "Weather or Not" jeszcze nie zdążyło zejść u mnie z rotacji (kawałka "Runners" z Defari mogę słuchać na okrągło), a tu Evidence atakuje już z nowym albumem! "Unlearning vol. 1" ujrzy światło dzienne 25 czerwca nakładem niezawodnego labelu Rhymesayers - a na zaostrzenie apetytów Ev zaprezentował nowy singiel!

"Better You" wyprodukował wieloletni przyjaciel Evidence'a i jego partner-in-rhyme w Step Brothers, niezmordowany The Alchemist. Numer zilustrowano intrygującym grą świateł klipem w reżyserii Stephena Vanasco (który wyreżyserował wcześniej teledyski m.in. do "Throw It All Away" i "10 000 Hours"). Co ciekawe, to nie pierwszy singiel promujący album - ponad rok temu Ev wypuścił klip do - jak się okazuje, tytułowego - numeru "Unlearning". Obydwa teledyski możecie zobaczyć poniżej.

"Unlearning vol. 1" zawierać będzie 14 utworów, z gościnnym udziałem m.in. Boldy Jamesa, Conwaya i Fly Anakina. Produkcje na album zapewnili - oprócz oczywiście samego Evidence'a - Alchemist, Nottz, Daringer, Khrysis, Mr. Green, Sebb Bash, Animoss, V Don i EARDRUM (QThree). Preorder albumu znajdziecie TUTAJ. 

Więcej informacji o albumie znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

Tagi: 

Hh
Ale macie zapłon....tydsien temu singiel wyszedl,no tak jak sie o gownach pisze to nic dziwnego
90'
Ci ludzie udowadniają ze hip - hop jeszcze nie umarł .
90'00'
Hip Hop nie umarł on nigdy nie umarł on zawsze będzie trzeba tylko poszukać w tym necie w zalewie tego gówna które się ukazaje ja osobiście mam to szczęście że słucham tylko dobrego Hip Hopu.
Anonim
Zgadza się piszę się w 99,9 % o gównie bo o czym tu się rozpisywać, chociaż video wywiad z Mr.Lif Kozak pozdro bracia Natali

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>