splash! Festival 2021 odwołany!

wydarzenie
dodano: 2021-03-12 01:28 przez: Michał Kubacki (komentarze: 2)
splash! Festival w Ferropolis

Zapewne domyślacie jak ciężko nam przekazać tę wiadomość. Najprawdopodobniej dotarła ona już do fanów śledzących sytuację na rynku festivalowym: również i my musimy niestety ogłosić, że w tym roku nie będziemy mogli szaleć wspólnie w moshpitach podczas zaplanowanych dwóch weekendów splasha!

Przez ostatnie miesiące całą naszą energię skupiliśmy na znalezieniu możliwych rozwiązań. Wymyślaliśmy najprzeróżniejsze pomysły i koncepty, braliśmy udział w niezliczonych meetingach z innymi organizatorami, rządem i ekspertami oraz analizowaliśmy wszystkie plany od A do Z. Jednak od pewnego czasu stało się dla nas jasne, że nic nie możemy zrobić w obecnej sytuacji, nieważne jak ciężko byśmy pracowali nad rozwiązaniem. Niepewność w polityce, mutacje wirusa i brak perspektyw sprawiły, że nie możemy planować powrotu do Ferropolis podczas weekendów od 8. do 10. lipca i 15. - 17. lipca 2021 roku.

Nie potrafimy ubrać w słowa, jak bardzo tęsknimy za Wami i beer bongiem - wasze spocone twarze w pierwszych rzędach i chaos na polu namiotowym nie zastąpi nam nic. Ale: Nie poddamy się tak łatwo. Postaramy się wyciągnąć z 2021 to co najlepsze. Choć nie zobaczymy się w dobrze wam znanych kulisach Ferropolis, mamy nadzieję, że tego lata uda nam się wspólnie świętować w innej formie.

Z ciężkim sercem prosimy was o jeszcze większą cierpliwość, tak abyśmy mogli zareagować na polepszenie sytuacji związanej z pandemią i nie pominęli żadnej opcji. To samo tyczy się niestety biletów - obecnie pracujemy nad wszelkimi rozwiązanami i informacjami.

Jeszcze bardziej ważne niż kiedykolwiek : Do zobaczenia w Ferropolis!

One love,

Wasz team splasha!

s.
Scena festiwalowa się wywróci do góry nogami.... ciekawe czy kemp sie w ogoóle odrodzi, już przed pandemią był na równi pochyłej.. PS. Co z pokillerami?
Anonim
a co wy myśleliście że się odbędzie jak pandemia jest

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>