Feno ósmym Młodym Wilkiem Popkillera 8!

wydarzenie
dodano: 2021-03-06 17:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Feno (‘96) - jak mówi tatuaż na jego klatce piersiowej - “ziemia nie jest jego domem”. Wieczny poszukiwacz nowych brzmień, który do formy ekspresji w swojej muzyce przykłada ogromną wagę - i nie tylko w muzyce, bo z równym zaangażowaniem podchodzi do wyrażania się w klipach czy na grafikach. Raz punkowy rebel, raz artystyczny chochlik, prowokujący i sprawdzający wytrzymałość języka w sztuce. Nie boi się żadnego stylu, czego dowodem jest eklektyzm jego dotychczasowych wydawnictw. Świeżo po wydaniu najnowszego - “Neopunk”. Członek Hashashins (już 3 rok pod rząd Hasha ma reprezentanta w MW!) to osoba obok której nie da się przejść obojętnie.

Feno to człowiek typu “gwiazda rocka” - ciężko usadzić go w miejscu, wszędzie go pełno. I tak też było podczas pracy nad obecną edycją Młodych Wilków. W najmniej oczekiwanym momencie potrafi wymyślić pomysł na nowy kawałek. Pod czujnym okiem Ramzesa wykształcił swój styl, który zdaje się ciągle ewoluować. Jak sam mówi, gdyby miał porównać się do instrumentu - zdecydowanie byłby gitarą.

Po tym jak w ubiegłym roku zainteresował swoją osobą wiele osób spoza grona wiernych fanów Hashashins, czy to po premierze “Którędy wychodzi się na ludzi”, czy też dzięki udziałowi w projekcie HASHAHATA, jego kariera zdaje się konsekwentnie wchodzić na wyższe biegi. Premiera “Neopunku” nie jest bowiem jedynym projektem, który w tym roku szykuje dla nas pochodzący z Tarnowa freak. Sami jesteśmy ciekawi, jak daleko rozwinie się jeszcze jego styl i gdzie zabrną jego nieustanne poszukiwania połączone z częstą artystyczną prowokacją.

PREORDER PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 8

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam (wydawca albumu), UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Fffffddgbh ggff
Patrząc po poziomie tych "młodych wilków" to równie dobrze moglibyście tu zaprosić Waszkę G, a i tak byłby to ruch na plus.
Niestety
Z tej mąki chleba nie będzie
Paula
A zalozymy sie?
Anonim
Aż chyba sprawdzę tego typa bo wygląda tak że ulicznicy jak go zobaczą to gul im skoczy xd Wgl nie ma się czym podniecać że 3 rząd pod rok ktoś od hasha jak w tej edycji macie 2 z quequality i pewnie jeszcze 1 się znajdzie.
Kazek
Sobote weźcie jeszcze do tej edycji. Bo taki sam poziom prezentuje jak cała ekipa. Młode wilki skończyły się na edycji gdzie był zabson, adma, sarius
15Rachel
Kogoś z SB zamierzacie zaprosić?
Kubota
Chłopak zamiesza na scenie, nie jest prostolinijny i to jest zajebiste.
HenrykAs6
Co to? to to to? jest?! Tu nie ma czego promować to nie młode wilki to jakaś abberacja umysłowa, boję sie o dzieciaki, które tego słuchają i na to patrzą, zgroza. Promowanie patologii do niczego dobrego nie doprowadzi i tak większość dsieciarni tylko z nosami w komórkach z przepalonymi obwodami
Anonim
Wyjdź Heniu się przewietrzyc dobrze Ci to zrobi
WWA
Od kiedy młodym wilkiem mogły zostać takie osoby jak ten cały Frosti czy Fejz to nie macie nic wspólnego z dobrym rapem a teraz to już w ogóle nie macie nic wspólnego z rapem.
HH Fanatyk 1973
Popieram ww wypowiedź dla mnie Popkiller idzie w złą stronę co wy kurwa teraz promujecie czy to jest dalej rap czy już tylko Pop, Dla mnie to nie ma nic wspólnego z rapem zamiast nazywać ten portal Popkiller to lepiej zmienić nazwę na Bravokiller portal dla dzieci o wszystkim co jest na czasie i chyba się zgodzę z ww komentarzem wydaje mi się że ten portal powoli nie nic wspólnego z rapem.
s.
Zapomniałeś jeszcze dodać czego słuchasz i że prawdziwy rap to: xyz.................
Popkiller
Ok boomer
s.
Nie wiem co Wy sie przypierdalacie do gościa. Nawet spoko.
yolooroor
Feno stylówka nie do podjebania - hejterzy niech posłuchają kilku numerów - z japy na początek może przerażać ale muzykę robi zajebistą :D A fejz też zajebisty i chuje do dup

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>