Nas celebruje 27 lat w grze klipem "27 Summers"

video
dodano: 2021-01-28 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 12)

Reprezentant Queensbridge wydał w zeszłym roku swój 13 album studyjny "King's Disease", wyprodukowany w całości przez Hit-Boya. Braggowe "27 Summers" to kolejny singiel promujący wydawnictwo, któremu towarzyszy elegancki klip budujący klimat utworu.

W pierwszej sekwencji teledysku widzimy Nasa, który przechadza się pomiędzy wywieszonymi złotymi i platynowymi płytami, które otrzymał na przestrzeni lat. Potem akcja przenosi się na pole golfowe w Miami, gdzie raper razem z m.in DJ Khaledem rozmawia o swoim sukcesie i muzycznej długowieczności.

"27 Summers" to kolejny klip z płyty po "Ultra Black", "Replace Me" i "Spicy".

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

reklama
YX
Marcin możesz mi odpowiedzieć na jedno dość oryginalne pytanie skąd u was taka cenzura z komentarzami dlaczego nie wszystkie komentarze wchodzą tutaj , prym wiedzie twój redakcyjny kolega Marek a tak poza tym na temat newsa Nas zawsze na dużym propsie.
Marcin Natali

Cześć :) Jakiś czas temu wprowadziliśmy ręczne zatwierdzanie komentarzy bo w pewnym momencie zaczęło się to wymykać spod kontroli i sekcja komentarzy stała się ściekiem pełnym wulgaryzmów. Wytłumaczone było to w poście: https://www.popkiller.pl/2020-05-01,zakladamy-maseczki-komentarzom-i-ods... Wszystkie normalne komentarze wlatują, tylko czasem może być z lekkim opóźnieniem właśnie dlatego, że to manualny proces a nie automatyczny, ale dzięki temu poziom dyskusji jest lepszy i nie trzeba się obawiać, że jakiś anonim zacznie Cię wyklinać i Ci jechać po rodzinie w komentarzach tylko dlatego, że mu się coś podoba a Tobie nie i na odwrót. 

Druga kwestia - prym faktycznie obecnie wiedzie Marek bo taki nam się zrobił podział zadań i ról, ja chciałbym częściej pisać ale nie zawsze mi się udaje, ostatnio raczej recenzje publikowałem (np. Aloe Blacca recka w zeszły poniedziałek), za to siedzę nad wywiadami i montażami video - dopiero co w niedzielę puściliśmy rozmowę video z Pharoahe Monchem, a w tę niedzielę wlatuje kolejny wywiad zagraniczny:)

A Nas zdecydowanie na propsie, moje top 5 ever! :) Świetna płyta King's Disease, też jedna z moich ulubionych z 2020. Pozdrówki!

Popkiller
Jeśli mogę się wtrącić. Panie Marcinie - z czystej ciekawości świata - jak przekłada się na klikalność serwisu odkąd jest moderacja komentarzy? Mam taką teorię, że więcej komentarzy (nieważne jakich) to większa klikalność.
Nasir
No mi ta jego nowa płyta nie podlazła. Ale i tak Nas moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych MC. Już prywatnie to nie,patrząc jak go obchodzi jego dziecko.
Marcin Natali

Co masz na myśli z tym że "jak go obchodzi jego dziecko"? Wiesz, ciężko oceniać kogoś prywatnie nie znając go:)

Nasir
W jednym z wywiadów Kelis narzekała na małe alimenty. Nas jej odpowiedział, że nie może płacić więcej, bo musi mieć na kosmetyczkę. Nie pamiętam dokładnej kwoty, ale nie była to duża suma-jak na niego oczywiście.
Marcin Natali

Kwestia czy kwota duża czy nie to bardzo relatywne i problem zaglądania komuś do portfela i w sprawy rodzinne tak naprawdę. Sama Kelis nie jest byle nołnejmem a też sprzedała wiele płyt i odniosła komercyjny sukces, więc też by można powiedzieć, że o co jej w ogóle chodzi... Inna perspektywa, pierwszy wynik z Google'a - https://pagesix.com/2018/05/22/kelis-made-nearly-1m-last-year-and-still-...

“Milkshake” singer Kelis made close to $1 million last year, but she still wants her rapper ex Nas to pay more in child support.

To są absurdalne kwoty. 

Nasir
Sam fakt, że zdradzał Kelis do czego się przyznał, i głupi tekst o kosmetyczce stawia go w lipnym świetle. Jako raper czołówka, ale jako człowiek nie bardzo.
s.
Też mi ta płytka nie siadła.
Popkiller
Do tej pory kilka kawałków od NASa przekonywało mnie swoim flow. Dopiero ten jest kolejny.
15Rachel
Trochę mnie nie było.NAS legenda
Tomasz
I co tam porabiałeś jak Cię nie było? NAS wiadomo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>