Kolin z konceptualnym albumem ''Koniec. Kocham. Kur#@ mać.''

"Słyszałeś już?" Chemola i Kolina było podziemnym powiewem dobrej energii i letnią bryzą z Trójmiasta w okresie, gdy nasz serwis dopiero nabierał rozpędu. Teraz Kolin przypomina o sobie pod skróconą ksywką jako K. - serwując koncepcyjny album opowiadający o poczuciu straty i celebracji życia, poruszający się przy tym po szerokim spektrum brzmieniowym, od kawałków ciężkich lub nostalgicznych po lekkie, letnie numery do auta.

Album od strony muzycznej i tekstowej oraz jego oprawy graficznej to absolutne solo i self made w wykonaniu K. O kwestie postprodukcyjne (mix & mastering) zadbało Selekta Studio z Gdańska (http://selektastudio.pl/). Wydanie fizyczne płyty K. “Koniec. Kocham. Kur#@ mać.” zostało przygotowane w Limitowanej Edycji i dostępne jest jedynie na stronie https://kmusic.pl/

K. o płycie “Koniec. Kocham. Kur#@ mać.”:

''Koniec. Kocham. Kur#@ mać.'' - to opowieść przepełniona poczuciem straty, które przewrotnie napędza do celebracji życia. Wątek fabularny trzymający cały album w spójnej narracji, to abstrakcyjna historia z pogranicza metafizyki i świata duchów, która o dziwo mogła wydarzyć się naprawdę... Ten ostatecznie nostalgiczny wątek główny przełamany jest w trakcie trwania albumu numerami pełnymi intensywnych smaków, egzotycznych podróży, zabawy i uczuć poprzez które manifestuję życie takim jakim powinno być, aby nazwać je szczęśliwym. Staram się o tym pamiętać. Czasem zapominam. Niestety nic nie przypomina mi o tym aby korzystać z czasu jaki mamy na Ziemi tak intensywnie jak chwile gdy ktoś z niej odchodzi.

Tutaj obejrzycie promujące klipy:

K. "Nasze True Story" (prod. K.) [Official Video]

K. ”Paddle Board na rzece Loboc” (prod. K.) [Official Video]

A tutaj cały odsłuch:

Tagi: 

Polodisco
Jak przesłuchałem te miałkie utwory przed chwilą, to byłem pewny, że to najgorsze gówne jakie od dawna slyszałem (tak przynajmniej od ostatnich produkcji spod znaku chillwagonu i jego przedstawicieli), ale... wtedy wjechał popek z dr. Albanem i wszystko sie pozmienialo na koncu listy:)
MrWhiteBeats
Płyta wymiata :)
Real HH 90
Ja się pytam co to ku...wa jest disco polo a nie rap bez komentarza.
Zięba Grzegorz
Disko polo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>