Rufuz "Design"

dodano: 2020-08-07 19:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2020-11-13

Po pięciu albumach wydanych w duecie z Małachem, Rufuz zdecydował się na odważny krok. Wydaje swój pierwszy oficjalny solowy debiut! Dokładnie dziesięć lat temu Rufuz wydał solo pierwszy nielegal „ToPo1”. Od tego czasu wiele się zmieniło. 2020 to rok przełomowy:

'Design' to dla mnie zamknięcie starych spraw i początek nowej, lepszej drogi. Materiał dedykuję mojej rodzinie oraz najbliższym, a w szczególności mojej mamie i dziewczynie. To Wy pokazujecie mi dobry kierunek! – mówi Rufuz.

Słowo „DESIGN” ma wiele znaczeń i może odnosić się do wielu dziedzin. W tym przypadku staje się dobrą metaforą życia, bo przecież każdy z nas jest designerem własnego losu. „DESIGN” to prywatna opowieśc Rufuza o życiu w wielkomiejskim stylu.
Na podstawowej wersji albumu znajdziecie 15 numerów, w których poza Rufuzem usłyszycie kilku na prawdę mocnych gości! Wersja limitowana płyty, którą możecie zamówić już dziś na stronie https://rufuz.360clth.pl. Zawiera ona dodatkowe nigdzie wcześniej niepublikowane utwory, autograf rapera i komplet wlep.

Preorder

SPRAWDŹ RESZTĘ LISTOPADOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:              
1. INTRO 2020
2. LIFESTYLE
3. CZEKAM NA PRZELEW
4. TYPIARY SKIT
5. DRES Z KROKODYLEM FEAT. KABE (PROD. CHOINA)
6. ZŁE ŻĄDZE
7. SZCZEROŚĆ
 8. TEMAT RZEKA
9. MEDALU DWIE STRONY
10. KRYZYS
11. SITODRUK
12. SZPONTEK
13. TAM SKĄD POCHODZĘ
14. HIPOKRYCI
15. REHAB

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>