Melt Festival 2021 - nowy świat i nowy termin

wydarzenie
dodano: 2020-06-22 22:33 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Melt - nowy świat

Melt Festival powróci w nowym, czerwcowym terminie i zapowiada przyszłoroczną 23. edycję pod hasłem "nowy świat" jako fuzję wyjątkowych kulis Ferropolis z jeszcze większą różnorodnością, zarówno pod względem muzycznym jak i społecznym, którą jak za świecą szukać na europejskim rynku festivalowym.

Ponad 20.000 koneserów muzyki świętowało ubiegłego lata wyjątkowość Melt Festivalu, zarówno artystów/artystek jak i uczestników/uczestniczek. Kiedy na głównych scenach grali najciekawsi przedstawiciele przenajróżniejszych gatunków tacy jak Jorja Smith, Stormzy czy Four Tet, to jednak liczne małe sceny i miejscówki, speciale i kolektywy - oraz przede wszystkim Melt Forest zapewniły to uczucie fuzji miłości, wolności i życia bez granic, które przeżyjecie tylko w Ferropolis.

W przyszłym roku otworzymy bramy do tego świata już od 4. do 6. czerwca 2021 roku - i to chyba najważniejsza informacja, którą chcielibyśmy wam dziś przekazać: oznacza to, że Melt Festival odbędzie się półtora miesiąca wcześniej niż w roku ubiegłym.

Pomiędzy przepięknymi plażami i potężnymi gigantami z żelaza Ferropolis pod hasłem "A New World" zademonstruje nowe sceny, jeszcze większą różnorodność w bookingu i on-the-ground-experience, oraz wiele innych niespodzianek w do tej pory jeszcze nigdzie zademonstrowanej oprawie, oddając wyjątkowość Melt Festivalu we wszystkich jego aspektach. 23. edycja ustanowi nowe standardy. Kreatywność bez granic, która łapie muzycznego i społecznego ducha czasu
 
Bo coś się nie zmienia nigdy: Melt jest zawsze ekscytujący!

Oficjalna przedsprzedaż karnetów na Melt Festival 2021 rozpocznie się już wkrótce na oficjalnej stronie www.meltfestival.de. Wszystkie dotychczas zakupione bilety na Melt Festival 2020 możecie od dziś przepisać na kolejny rok.

Kolejne informacje na temat Melt Festivalu 2021 ujawnimy już wkrótce!

Melt Festival chciałby podziękować wszyskim za wsparcie i zrozumienie w ostatnich tygodniach, które w obecnych czasach nie jest tak oczywiste.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>