Step Records z 3 miliardami odsłon na kanale! Komentarz wytwórni

Na kanale Step Records TV pękła właśnie kosmiczna liczba - 3 miliardów odsłon zamieszczonych tam materiałów. Bracia Krok pozwolili sobie z tej okazji na specjalny komentarz:

"Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia. Nasza kilkunastoletnia działalność zawsze bazowała na pasji, otwartości i konsekwencji, a te 3 miliardy wyświetleń na kanale Youtube utwierdzają nas w przekonaniu, że rezygnacja z szufladkowania muzyki rapowej i „zamykania głowy” była jak najbardziej słuszna. Dziękujemy wszystkim pracownikom, współpracownikom i dobrym duchom Step Records, którzy pracowali na ten sukces. Dziękujemy artystom za zaufanie i wszystkie "cegiełki", które budowały nasz kanał. Dziękujemy śp. Tomaszowi Chadzie, którego teledyski jako jedne z pierwszych "zdobywały" potężne wyświetlenia na YT i pomagały nam się rozwijać. Przede wszystkim zaś, dziękujemy słuchaczom - bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym właśnie się znajdujemy" - czytamy w oświadczeniu włodarzy wytwórni.

Na ten moment kanał subskrybuje ponad 3,2 miliona osób, a autorami najpopularniejszych singli na nim zamieszczonych są ZBUKU, Popek x Matheo, Gang Albanii oraz Chada.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA TRWAJĄ JUŻ TYLKO TYDZIEŃ, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Tagi: 

reklama
Norbert Niebrzegowski
jakie miliardy? to sa 3 miliony
M.C.
Siema, Norbert Niebrze... 3 miliony tyczą się subskrypcji natomiast odsłon kanału było 3 miliardy więc wszystko się zgadza. ;) Pozdrawiam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>