Powstaje fabularna biografia DJ'a Screw!

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-01-21 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 5)

W tym roku minie dokładnie dwadzieścia lat od śmierci pioniera brzmienia chopped and screw - DJ'a Screw. Mimo upływu tylu lat, jego dziedzictwo wciąż jest kultywowane, a brzmienie które wymyślił cieszy się nadal ogromną popularnością na całym świecie. Osoby niewtajemniczone mogły poznać jego historię już dzięki serialowi "Hip Hop Evolution", dostępnym na platformie Netflix. Jak się okazuję, to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów założyciela Screwed Up Click. 

W internecie pojawił się krótki trailer, zwiastujący premierę fabularyzowanego mini serialu, który w stu procentach poświęcony będzie osobie Roberta Davisa Juniora, znanego całemu światu właśnie jako DJ Screw.

Jak mówi opis pod trailerem: ""All Screwed Up" to najnowszy serial skupiający się wokół legendarnego DJ'a Screw, który nie był tylko zwykłym DJ'em. Stworzył unikalny i charakterystyczny styl, który mimo upływu dwóch dekad, wciąż jest mocno zakorzeniony w muzyce i wypłynął na kariery wielu artystów. Jego charakterystyczne "spowolnione" brzmienie wystąpiło w wielu nagradzanych filmach i serialach, jak i multi-platynowych singlach. Na początku lat dziewiędziesiątych, poo odkryciu swojego unikalnego brzmienia, DJ Screw znalazł się w samym środku lokalnych konfliktów, oraz nękania przez policję. Ten spór w czwartym najbardziej zaludnionym mieście Ameryki, dzisiaj jest pamiętany jako jeden z najbardziej niesławnych podziałów w miejskiej kulturze południa Stanów Zjednoczonych."

Póki co nie znamy dokładnej daty premiery serii. Wiemy natomiast, że wyreżyseruje go Issac "Chill" Yowman, a za produkcję odpowiada ekipa IYO Visuals. W creditsach za to możemy znaleźć między innymi Lil Keke'ego, który jest jednym z producentów projektu.

Trailer możecie zobaczyć poniżej.

All Screwed Up | Official Trailer

Tagi: 

polski rap gówno
dj screw na pewno na to zasługuje, a z całą pewnością bardziej niż chałwa w polsce
Morda ciulu
Ale ty gościu jesteś zajebany na łeb że to niepojęte jest. Mam wrażenie że dostajesz wpizde każdego dania i później przychodzisz tutaj wylewać swoje flustracje.
polski rap gówno
pomyliłeś mje ze swoim odbiciem w lustrze
Anonim
Nie wydaję mi się bo nie mam ryja jak pół dupy za krzaka dlatego to na bank musisz być ty
Real HH 90
Dj Screw R.I.P. Forever i tu się zgadzam zasługuje na to miano.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>