Diset wypuszcza drugi singiel i ujawnia datę premiery "Drive"

"Nie mrugaj" to drugi singiel promujący nadchodzący wielkimi krokami album Diseta pt. "Drive". Utwór został wyprodukowany przez brytyjski duet Maximum Love, znany i ceniony na międzynarodowej scenie retrowave. W "Nie mrugaj" pojawia się również Maciej Gudowski - jeden z czołowych polskich lektorów filmowych.

Album "Drive" wciąż można zamawiać w przedsprzedaży na stronie www.diset.pl. Do preorderu dołączony będzie minialbum "Overdrive" - ściśle limitowane wydawnictwo, dostępne jedynie w tychże specjalnych pakietach przedsprzedażowych. Znajdą się na nim dodatkowe utwory (w liczbie 5) w całości wyprodukowane przez Diseta (występującego tu pod pseudonimem "Will Robins") oraz autorskie instrumentale - wyselekcjonowane specjalnie do nocnej jazdy samochodem.

Przypominamy, że "Drive" zapowiadany jest jako pionierski na polskiej rapowej scenie projekt, w całości inspirowany brzmieniami synthwave'u i muzyki elektronicznej z lat 80', nawiązujący do twórczości Kavinsky'ego czy Daft Punk. Premiera albumu odbędzie się 19 grudnia 2019 r.

ZAMÓW ALBUM

Diset - Nie mrugaj (gość. Maciej Gudowski)

 

Tagi: 

reklama
polski rap gówno
props

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>