Barto'cut12 i Peepz w Muzeum Emigracji w Gdyni - wygraj bilety

wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2019-08-20 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Koncerty z widokiem na świat to podróż przez różne gatunki muzyczne, która potwierdza, że dobre brzmienie nie zna granic – ani państwowych, ani regionalnych.

Podczas piątego sezonu letnich koncertów na tarasie Dworca Morskiego królować będzie hip-hop z Górnego Śląska. Temat tegorocznej odsłony cyklu narodził się w wyniku współpracy Muzeum Emigracji w Gdyni z Muzeum Śląskim w Katowicach. Co mają ze sobą wspólnego te dwa odległe regiony? Dawniej łączyła je magistrala węglowa, prowadząca z południa na północ Polski. Dziś – wymiana kulturalna. Od 8.07 do 1.09 w Muzeum Śląskie w Katowicach można obejrzeć wystawę czasową „Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003”, poświęconą początkom fascynacji tym gatunkiem."

Jeśli chcecie wygrać wejście na koncert Barto'cut12 i Peepza to sprawdźcie nasz konkurs!

Wystarczy odpowiedzieć w nim na pytanie "Jaką ksywkę nosi alter-ego Barto'cuta?". Maile wysyłajcie na konkurs@popkiller.pl, dodając w temacie "Barto'cut" - bilet wygrywają 3 pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź.

****

"W ramach cyklu „Koncerty z widokiem na świat. Śląski hip-hop” pokażemy trzy twarze współczesnej sceny Górnego Śląska. Koncerty poprzedzą bezpłatne warsztaty, m.in. tańca i produkcji muzycznej.

Koncerty odbędą się w Muzeum Emigracji w Gdyni, na tarasie dawnego Dworca Morskiego przy ul. Polskiej 1.
Bilety dostępne w sprzedaży online oraz w kasie muzeum."

Już 22.08. w ramach serii wystąpią uczestnik ubiegłorocznej edycji Młodych Wilków Barto'cut12 oraz Peepz, którzy zabiorą Was w podróż poprzez różne hip-hopowe odcienie, od brudnej klasyki po zakręcone eksperymenty.

Wydarzenie FB

WARSZTATY:

Jak zacząć karierę producenta muzycznego? Przed koncertem Barto'cut12 pokaże Wam jak zmontować bity oraz zapozna Was z podstawowymi informacjami na temat programów i sprzętu do tworzenia muzyki.

Wstęp bezpłatny, zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl lub wiadomość messenger fb

Warsztaty dla młodzieży (15+) i osób dorosłych
22 sierpnia | 17:00 – 18:30 | sala multimedialna

Wydarzenie FB

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>