RTN feat. Foesum & Nanci Fletcher "Another Summertime" - g-funkowy hymn wakacji!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a któryż nurt lepiej pasuje do odsłuchu wakacyjną porą niż G-Funk. Właśnie w tym klimacie swój debiutancki album producencki przygotował pochodzący z Lublina RTN. "Funktion" miał swoją premierę pod koniec marca, a my otrzymaliśmy właśnie kolejny singiel promujący to niezależna wydawnictwo.

"Another Summertime" to czerpiący pełnymi garściami z klasyki gatunku g-funkowy bangier, na którym gościnnie pojawił się legendarny skład prosto z Long Beach - Foesum, oraz Nanci Fletcher, która współpracowała z takimi ikonami jak 2Pac, Snoop Dogg, Dr. Dre, Big Daddy Kane, Nate Dogg, Warren G czy Mc Eiht, oraz odpowiedzialna za wokale na takich ponadczasowych klasykach jak "Let Me Ride", "Gz And Hustlas", "One More Day", "Respect", "Lodi Dodi", "Keep Their Heads Ringin'" czy "Round & Round". Z Foesum artystka nagrała utwór "Whowouldofeveathought?", ktory pojawił się w 1996 roku na ich debiutanckim LP "Perfection".

Numer, który ma szansę stać się motywem przewodnim niejednej wakacyjnej imprezy czy barbecue sprawdzicie poniżej - wersję fizyczną "Funktion" nadal możecie nabyć bezpośrednio u źródła, poprzez oficjalny fanpage producenta.

elson
propsy!
OverseasHustla
PureWessssCoast
Lalalalalalal
Co do Nanci to obok Val Young i Latoya Williams najlepsze vokale w rapowych kawałkach. Warto nadmienić, że zajebala mocny vocal na AEOM Pac'a w kozackim HOLLA AT ME. Co do kawałka to fajny buchający ( jak przystało na G Funk) letni track. Od zawsze Jarka sie ta strona rapu.
nefiu
numer kosa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>