Małpa zdradza sprzedaż preorderu i zapowiada nowy singiel

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-20 22:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W lutym otrzymamy trzeci solowy album Małpy, tym razem w całości wyprodukowany przez Magierę. "BLUR" jest już dostępny z preorderze, za nami także pierwszy singiel - z tej okazji toruński raper postanowił podziękować fanom za duże wsparcie...

"Moi Drodzy,
Zwykle nie robię podsumowań i nie dzielę się liczbami ale raz na kilka lat mogę sobie chyba pozwolić aby lekko się wywnętrzyć ;)
Od startu preorderu BLUR minęło 10 dni. W tym czasie kupiliście 6000 mojej nowej płyty a zamówiliście jeszcze więcej (nie wszyscy opłacili). Przez pierwsze 5 dni kupowaliście ją zupełnie w ciemno za co szczególnie Wam dziękuję - obiecany prezent ode mnie znajdziecie w swoich paczkach. Po 5 dniach, z małym fuck upem (nad usunięciem którego pracujemy) wrzuciliśmy klip do "NCBJ". Odtworzyliście go już ponad 800 tysięcy razy - dla mnie jest to wynik niesamowity bo osiągnięty po 3 latach ciszy i jeśli mnie pamięć nie myli nigdy nie przyjęliście mojego video tak entuzjastycznie.
Myślę sobie, że nawet gdyby nie sprzedała się już ani jedna płyta w przedsprzedaży, to dla mnie jest to już teraz prywatny sukces i satysfakcja.
Dziękuję Wam za poczucie, że mam dla kogo robić muzykę i że jesteście tu ze mną choć nie wpasowuję się w schemat regularnego dostarczania rap contentu.
Czekajcie na kolejny singiel - będzie on zupełnie inny niż to, co usłyszeliście do tej pory.
Małpa
www.proximite.pl
"

Sprawdź też:

Małpa komentuje Platynę i zapowiada nowy album!

Małpa nagrał album w duecie z legendarnym producentem!

Małpa: "Wracam, nie zapomniałem o Was"

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>