Jan-rapowanie ft. Holak "Układanka" - teledysk

video
dodano: 2018-10-16 14:36 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

„Układanka” to najnowszy singiel Jana-rapowanie, do którego powstał też teledysk. Wideo zabiera nas na wycieczkę do muzeum przepełnionego damsko-męskimi relacjami. Co więcej, tutaj raperzy stają się bohaterami obrazów. Jak wygląda to tajemnicze miejsce i czym jest tytułowa układanka? Odpowiedzi znajdują się w klipie, który swoją premierę miał na www.redbullmusic.pl. 

Utwór „Układanka” pokazuje różne perspektywy patrzenia na związki i ich losy. Oczywiście całość opiera się na spojrzeniu autora, ale w produkcji usłyszeć możemy także gościa – Mateusza Holaka. „Układanka” przekazuje podstawową mądrość życiową, ale bez infantylnego wydźwiękutłumaczy Holak. Całość zamknięta w scenerii rodem z muzealnej ekspozycji, gdzie poszczególne elementy tytułowej układanki dopowiadane są przez zawieszone na ścianach obrazy. Za klip do utworu odpowiedzialny jest Michał Jagiełło, który postawił na nieco minimalistyczną w formie, ale za to bogatą w wydźwięku koncepcje. Uważny obserwator może się tu dopatrzeć wielu literackich aluzji i odniesień. Akcja rozgrywa się w przestrzeni muzealnej, na tle obrazów nawiązujących do dzieł wielkich malarzy. Klip kręcono w studiu SQM mieszczącym się w Komornikach pod Poznaniem. Za scenariusz, montaż i reżyserię odpowiada wspomniany Michał Jagiełło.

Jan-rapowanie należy do grona młodego pokolenia raperów. Mimo, że na scenie obecny jest od 2015 roku, zaś pierwsze oficjalne wydawnictwo na jego koncie pojawiło się dopiero w 2018, zdążył już przyzwyczaić fanów do ciekawego przedstawiania swojego punktu widzenia na różne tematy. Tak dzieje się również przy okazji utworu „Układanka”, który jest zapowiedzią większej całości. Będzie to już drugi, wydany pod szyldem labelu SB Maffija, krążek pochodzącego z Krakowa Jana-rapowanie. Raper do tej pory dał się poznać szerszej publiczności jako autor płyty „Nocna ZmJana”, która ukazała się w maju tego roku. W tym samym czasie został także jednym z Młodych Wilków, czyli świeżych, dobrze zapowiadających się raperów wyłanianych przez portal Popkiller. Od tamtej pory jego kariera nabrała imponującego tempa. Niedawno pochwalił się kontraktem na kolejne dwa albumy, który podpisał z SB Maffiją.

 

reklama
Hejter1252
Chujowe pozdro jebać bedopiesa i gejmaffie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>