YBN Nahmir w niedzielę w Warszawie - wygraj bilety!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2018-09-27 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

YBN Nahmir dopiero co pojawił się w tegorocznej edycji XXL Freshmen, a już w niedzielę wraz ze swoją ekipą odwiedzi Warszawę. YBN robią ostatnio sporo szumu w rapowej branży, można spodziewać się więc też sporego zamieszania na scenie... A póki co mamy dla Was 2 podwójne wejściówki!

"YBN Nahmir to 18-letni MC z Birminham w Alabamie, który przebojem wdarł się na scenę swoim hitowym "Rubbin Off The Paint", które na kanale WSHH zdobyło 3 miliony wyświetleń w zaledwie 3 dni. Wystąpił też w utworze "1942"u boku G-Eazy'ego i Yo Gottiego. Zdążył już podpisać kontrakt z Atlantic Records, a coraz większe liczby wykręca też jego kuzyn YBN Almighty Jay." - pisaliśmy przy okazji przybliżania składu XXL'a.

YBN Nahmir, YBN Almighty Jay i YBN Cordae zawitają do nas już 30 września, by wystąpić w stołecznej Proximie, bilety kupicie tutaj. Jeśli natomiast chcecie je wygrać to wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Jak nazywała się duża wakacyjna trasa, na której dopiero co był YBN Nahmir". Maile wysyłajcie na konkurs@popkiller.pl, dodając w temacie "YBN" - wygrywają dwie pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź.

Kung Fu
Cordae zjada ich wszystkich dupą i poszedlbym ze względu na niego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>