Mroku "Wędrowiec" - klip z konceptualnego LP już w sieci

Koszaliński twórca Mroku wraca z nowym klipem "Wędrowiec", promującym album "Fantazja", którego premiera zaplanowana jest na wrzesień. Obraz to wspólna robota Mroka i Marcina Golika z Kreatywnie.org, za muzykę odpowiada niemiecki producent InsaneBeatz. Klip oraz link do preorderu znajdziecie w rozwinięciu.

Album "Fantazja" to metaforyczna, poetycka podróż wędrowca do króla tyrana, osadzona w klimatach mrocznego fantasy. Zawiera 9 utworów i trwa 38 minut. Dostępny jest limitowany preorder, do którego gratisem jest m.in. reedycja płyty "Znamy się ze słyszenia". Zamówienia można składać poprzez stronę rapera bądź na Allegro.

Darko
Mroku jest lirycznym przekozakiem!
prymius
To jest za trudne dla przeciętnego słuchacza rapu, ale w sumie i dobrze.
JERGOLICHO DRON
EJ. MROKU NA AUTOTUNE TO BY BYLO COS!
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Jeden z bardziej niedocenionych na PL scenie. Sprawdźcie sobie jego solówki i stare, koszalińskie "Bla Bla"
Ciii
Przede wszystkim polecam sprawdzić ostatni album "Błękit i biel". Długa, pełnowymiarowa płyta, która ma świetny klimat. Postapokaliptyczna wizja świata, którą Mroku tam opisuje po przesłuchaniu płyty wcale nie wydaje się taka obca. Warto dodać, że na "Błękit i biel" wszystkie utwory wyprodukował sam raper (oprócz ostatniego na płycie). Moim zdaniem Mroku umie stworzyć klimat na płytach, w jego muzyce odnajdą się na pewno fani fantasy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>