Young Thug pojawi się na nowym albumie Childisha Gambino

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-05-09 19:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Jeśli nie słyszałeś jeszcze świetnego nowego singla Childisha Gambino "This Is America" to znaczy, że albo mieszkasz w jaskini albo, tak naprawdę, nie interesujesz się hip-hopem. Utwór ten będąc bardzo celną satyrą ukazującą zależności i różnice między współczesną czarną muzyką, a korzeniami całej społeczności afroamerykanów uzyskał prawie 50 milionów wyświetleń na serwisie YouTube w zaledwie 3 dni. Ciężko nie zauważyć, że w "This Is America", czyli utworze, w którym kolejny raz Donald Glover pokazuje swój geniusz, w tle słychać wielu topowych raperów i ich adliby. Wyróżniono m.in. 21 Savage, Blocboya JB, Offseta oraz przede wszystkim Young Thuga. Autor albumu "Beautiful Thugger Girls" przyznał teraz, że pojawi się na najnowszym projekcie Childisha Gambino w ważniejszej roli i przekazał trochę informacji na temat nadchodzącego wydawnictwa i dalszej kariery twórcy serialu "Atlanta". 

Young Thug był ostatnim gościem segmentu Spotify o nazwie "Scrolling In The Deep" i został spytany o to, jak doszło do tego, że jego adliby tworzą tło dla całego utworu "This Is America" Gambino. "Childish napsał do Reese La Flare, który jest naszym wspólnym znajomym, żebym przyjechał do niego do studia, że ma dla mnie specjalną piosenkę na nowym albumie. Napisałem wtedy na Twitterze, że stawiam, że będę na nowej płycie Childisha Gambino. No i będę. Ten album będzie bardzo szalony. On naprawdę chce skończyć z muzyką po tym projekcie" - powiedział przed kamerami Spotify Thugga Thugga.

Słowa popularnego Slime'a przypomniały fanom hip-hopu, że przecież niedawno Childish Gambino przyznał, że szykuje się do wydania swojego ostatniego muzycznego albumu! Długo spekulowano czy Donald Glover nie zmieni po prostu pseudonimu i nie będzie nagrywał właśnie pod własnym imieniem i nazwiskiem, lecz to wyznanie Thuga oraz mocno nabierająca wiatr w skrzydła kariera w przemyśle filmowym Gambino pozwala nam myśleć, że album, którego singlem jest "This Is America" faktycznie może być jego ostatnim. 

papszmir
Nie słucham. Wolę się delektowac nowym albumem The Doppelgangaz.
Komsi
W This Is America nie ma Offseta, ale jest Quavo
znawca
Te redaktorku Michałku co ty tu wypisujesz dla mnie Young Thug jak i Childish Gambino to niezli raperzy ale daleko im do typowego boombapowego rapera jak dla mnie w skali 1-10 trojeczka z minuskiem i nie pisz tu mi że nie interesuje się rapem czy w jaskini żyję bo sam jesteś dla mnie skonczoną cipką lamusem bez wiedzy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>