Trillest. selection #17-18

dodano: 2018-03-14 20:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tempo nowych odcinków Trillest. selection nie zwalnia - łapcie selekcję z ostatniej niedzieli, jak i dzisiejszą - a wśród niej m.in. najgorętsze single ostatnich dni...

Lil Yachty - BOOM! (Audio) ft. Ugly God

Wielu może wątpić w talent Yachtiego, jak i Ugly Goda, wedlug mnie nowy album trzyma poziom, a UG uciera nosa wszystkim osobom, które mówią, że wypadł z obiegu.

KYLE - To The Moon

Kyle to pocieszna morda z zachodniego wybrzeża, jeśli lubicie rap z lekkim nerdowym sznytem i chcecie coś na odmułkę w te mroźne dni, to dobrze trafiliście.

Swae Lee - Hurt To Look ft. Rae Sremmurd

Cieszę się, że Swae coraz częściej odłącza się od grania w duecie, mega talent, według mnie powinien zająć miejsce chociażby takiego artysty jak The Weeknd.

UGLYFRANK x SWANKS - 1020

Frank to jeden z moich ulubionych twitterowiczów, poznałem go przez numer LEFTOVA i granie w ekipie ILLFIGHTYOU, darzylem ich zawsze jakąś sympatią bo Tacoma nie wiem czemu kojarzy mi się z Goleniowem. Dodam, że ten klip ma u mnie 9/10.

Roy Woods - Monday To Monday

Roy Woods to dobra kanadyjska marka. Stylówa czasem jak MJ, ale w nowym wydaniu. Mega mi to siedzi. Członek OVO, więc przed nim na pewno ciekawe kolaboracje i kariera.

Robb Bank$ - SLS Freestyle

Syn Shaggiego, który jest oscentacyjnym fejkiem, ale ma ucho do muzy. Sprawdzilem cały materiał i nie było jakiegoś urwania łba, choć ten numer siadł bardzo.

PS. W środę i niedzielę dorzucać będziemy numery do specjalnej playlisty na naszym kanale (znajdziecie ją poniżej, subskrybujcie, by nie przegapić) - równocześnie otrzymacie artykuły z krótkim komentarzem co do wskazanych numerów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>