Trillest. selection #10

dodano: 2018-02-14 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Utrzymujemy mocne tempo z ubiegłego tygodnia, łapcie 3 kolejne numery!

Trippie Redd & Swae Lee - TR666
Niedawno mówiłem, że Trippie na pewno znajdzie się w jakiejś selekcji, no więc wpada tu numer z Swae Lee, który solowo radzi sobie świetnie, maszyna do hitów. Redda poznałem po materiale "Love letter to you", z tego co wiem wydał już dwójkę, ale zdecydowanie wolę pierwszą część. Numery warte sprawdzenia to "Love Scars" i "Romeo & Juliet". Ciekawostką jest fakt, że obecnie beefujący z Tekashim Trippie oddał mu ten beat do Gummo bez wiedzy Pierre Bournea, dziwna akcja.
 
YBN Almighty Jay Feat. Rich The Kid - Beware
Jay to członek ekipy Nahmira, którego wielu z was może kojarzyć chociażby z numeru "Rubbin Off The Paint" (możliwe że będzie freshmanem w tym roku), według mnie oboje są słabi ale ten numer to arcydzieło. Featuring Richa uzupełnia niedociągnięcia Almighty Jaya. Water!
P.S. Jeszcze odnośnie featów Rich Kida, sprawdźcie nowy numer Richie Wess & Yung Dred - "My Brother And Me 2" Intro Feat. Rich The Kid
 
SiR - Summer in November
Teraz trochę spokojniej. Jakoś równo rok temu ogłoszono jego deal z z TDE, mało mi to wtedy mówiło, ale wiedziałem że gość nie jest z przypadku i na pewno będzie styl. No i jest styl. Według mnie lepsza wersja BJ The Chicago Kida. Szczerze poleciłbym również numer "Something Foreign" ft. ScHoolboy Q. Zresztą cały nowy "November" jest bardzo dobrym materiałem.

PS. W środę i niedzielę dorzucać będziemy numery do specjalnej playlisty na naszym kanale (znajdziecie ją poniżej, subskrybujcie, by nie przegapić) - równocześnie otrzymacie artykuły z krótkim komentarzem co do wskazanych numerów.

Frosti Rege
Bangery nawet

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>