Chilli Crew "Pytam" - teledysk

video
kategorie: R&B, Soul, Video
dodano: 2017-10-27 11:00 przez: IronMedia (komentarze: 0)

Swoją premierę ma najnowszy klip Chilli Crew zapowiadający debiutancki krążek „a Ty”. Senny i metaforyczny charakter teledysku zrealizowanego do utworu „Pytam” ma odnosić się do poszukiwania i konfrontacji ze sobą. Album „a Ty” premierę będzie miał 7 listopada.

– Często w pracy twórczej intuicyjnie podążamy za pewnymi emocjami, które mają różny finalny skutek – mówi Kuba Qbass Wojciechowski, basista i producent Chilli Crew. –  Tak jak we śnie intuicyjnie wchodzimy w historię, która nam się ukazuje. Tak też było w przypadku tworzenia utworu „Pytam” i teledysku do niego. Kadry, kolory, intymność, które uchwycono w tym klipie idealnie korelują z naszym albumem, dlatego też ta stylistyka stała się motywem przewodnim naszego krążka „a Ty” – dodaje muzyk.


 – Utwór opowiada o rzeczywistości sennej – komentuje Martyna Baranowska, wokalistka Chilli Crew. – O tym, że czasami sny mogą powiedzieć dużo o nas samych, pogłębić naszą samoświadomość. Podczas snu mamy okazję skonfrontować się z samym sobą i być może dzięki temu troszkę lepiej się poznać, choć to nie łatwa sztuka, bo język symboliczny nie jest prosty. Wydaje mi się, że obrazek świetnie współgra z treścią utworu. W końcu jesteśmy mikrokosmosem – dodaje.
Poprzednim singlem promującym nadchodzący album „a Ty” był utwór „Prośba”.

Album „a Ty” swoją premierę będzie miał 7 listopada. Produkcją krążka zajął się Kuba Qbass Wojciechowski, który wraz z realizatorem Szymonem Orchowskim, nadali albumowi poruszającemu się w gatunkach soul, r&b, rap analogowe, ciepłe brzmienie. Krążek zostanie wydany nakładem Catch Them Live. Nowy album Chilli Crew będzie promowany trasą koncertową „a Ty Tour”, której pierwsze czternaście koncertów odbędzie się jeszcze w 2017 roku:
„a Ty Tour 2017”:
11-XI / Sulęcin
12-XI / Żary        
16-XI / Wrocław
17-XI / Świdnica
23-XI / Gdańsk
24-XI / Toruń
25-XI / Jarocin
26-XI / Jawor
30-XI / Warszawa
01-XII / Płock
02-XII / Ostrów Wlkp
03-XII / Brzeg
16-XII / Gorzów Wlkp.
29-XII / Szamotuły

Więcej informacji na www.chillicrew.com
Chilli Crew istnieje od 2012 roku. Poruszający się swobodnie na styku takich gatunków, jak soul, r&b, rap a nawet reggae czy rock kwintet z hipnotyzującym wokalem Martyny Baranowskiej zdążył już zdobyć uznanie na polskiej scenie. Muzycy Chilli Crew współpracowali m.in. z takimi artystami, jak: Kamil Bednarek, Percival, Exodus 15, Gaga Zielone Żabki, Capleton (JAM), Stephen Newland (JAM), Mesajah, Dean Fraser (JAM), Bethel czy Hetane. „a Ty” będzie pierwszym oficjalnym albumem długogrającym Chilli Crew. Póki co, formacja ma na koncie singiel „Easy To Say”, EP-kę „Miłości” oraz udział w składankach „Our Roots Are Here”, „Ladies & the City” i „Our Roots Are Here 2”.

Chilli Crew - Pytam (Official Video)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>