Białas o Eldo: "Wychowałem się na jego kawałkach"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-27 11:20 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 4)

Swego czasu konflikt między Solarem i Białasem, a Eldo był bardzo głośny. Eldoka zapowiedział nawet raperom "liścia na odmułkę". Jednak jakiś czas temu raper z legendarnego składu Grammatik wypowiedział się pochlebnie o Białasie i stwierdził, że "To jaki zrobił progres rapowy to super rzecz". Teraz dowiedzieliśmy się co do powiedzenia ma druga strona.

Białas udzielił wywiadu dla magazynu Vaib, w którym padło pytanie, jak raper odnosi się do tego, że weteran go spropsował. Okazuje się, że filar SB Maffiji darzy Eldo szacunkiem, również zapomniał o dawnym konflikcie i powiedział: "Jest to dla mnie mega miłe, wychowałem się na jego kawałkach. Pierwszy Grammatik, pierwsza solówka, druga solówka – lubię to wszystko. Po prostu pośmialiśmy się z Solarem z jego nieszczęsnego free, dla nas to była najśmieszniejsza rzecz na świecie, dla innych nie. Personalnie nic nigdy do niego nie miałem. Jakiś czas temu pierwszy raz go spotkałem i pierwszy raz się ze mną przywitał. Spoko, jest to dla mnie mega miłe. Kibicuję mu."

Całość wywiadu możecie przeczytać w magazynie Vaib, który właśnie dziś ma swoją sklepową premierę. Znajdziecie go w Empikach w całej Polsce oraz na sklep.vaib.pl.

Przypomnijmy też, że Eldo wraz z Czarnym HIFI i Forinem bierze aktualnie udział w specjalnej inicjatywie na 100-lecie odzyskania niepodległości, w ramach której odbędą się specjalne warsztaty dla młodych raperów, producentów i grafików, a całość zwieńczy wspólny numer i klip. Pełne szczegóły znajdziecie tutaj.

kook
taaa, wychował się na jego kawałkach a pamiętam jak bodajże w 2009 czy 2010 z Solarem kiedy ludzie nawet ich nie kojarzyli kręcili bekę z Uszera "Kop robo" itd
polski rap gówno
zapomniał jak cisnął beke z uszatka i jego fristajlu?
Ja
Idioci... Śmiał się z free, co nie zmienia faktu, że mógł się jarać numerami. Połowa Polskii z tego się śmiała, mimo że słucha jego płyt.
ODB RIP
Nie tylko śmiał się z free ale z tego, że jego zdaniem oni byli dużo lepsi a nie byli tak znani. Pamietam do dziś jak płakali wtedy, że nikt nie chce ich wydać i rozpaczliwie zaczepiali wszystkich. Faktem jest, że do rapu nigdy się nie nadawali, konsekwencja zrobiła swoje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>