ASAP Ferg "Plain Jane" - teledysk

video
dodano: 2017-10-12 19:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk od ASAP Ferga do utworu "Plain Jane". Niedługo mamy otrzymać również remix wspomnianego numeru, na którym pojawi się Juicy J.

Fergenstein wypuścił kilka tygodni temu swój drugi mixtape zatytułowany "Still Striving". Teraz otrzymaliśmy oficjalny klip do singla "Plain Jane". W teledysku możemy zobaczyć, jak ogromnym uznaniem wśród społeczości Nowego Jorku cieszy się przedstawiciel ASAP Mobu. 

-Chcieliśmy, aby na klipie znalazło się jak najwięcej osób z naszych ulic. Cała akcja była bardzo spontaniczna, nie planowaliśmy niczego, co sprawiło, że cały projekt stał się bardziej personalny i 'prawdziwy'. Chciałem, aby klip odzwierciedlał mój styl życia - raz bujamy się na rowerach przez Harlem, a potem jedziemy na Brooklyn i rozkręcamy imprezę - wyjaśniał Ferg.

Do utworu "Plain Jane" nagrany został remix, na którym pojawił się Juicy J. Jego zwrotkę możemy usłyszeć na początku najnowszego teledysku. Pozostaje nam czekać, aż wspomniany remix zostanie wrzucony do sieci.

A$AP Ferg - Plain Jane (Official Video)

Tagi: 

reklama
north memphis
Nie żeby coś, ale ten numer to cover tracku Juicy J 'Slob On My Knob'

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>