ScHoolboy Q: "Jestem jak Jadakiss z Los Angeles"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-07-17 19:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Dzięki wypuszczeniu "Blank Face" ScHoolboy Q pojawia się w wielu wywiadach dla radia i telewizji, w których fani mogą dowiedzieć się o artyście Top Dawg masy ciekawych rzeczy. Informowaliśmy już, że Q był bliski skończenia z rapem, by zająć się córką, a teraz kolejne tematy porusza on w rozmowie z prowadzącymi Breakfast Club. Dlaczego raper nosił broń na treningi futbolu amerykańskiego szkolnej drużyny, dla której grał? Co zdołowało go w dniu premiery "Blank Face"? Czemu czuje się jak Jadakiss? Na te i inne pytania odpowiada dla radia Power 105.1.

O porównaniu do Jadakissa: "Wyrosłem na hardcore'owym gangsta rapie. Nie możesz, będąc z Kalifornii, wydać albumu i nie mieć na nim E-40'ego. Podchodzę do tego z perspektywy ulicy. Czuję się jak Jadakiss - to jeden z tych niedocenianych kolesi, który zawsze obstawiał przy swoim i zawsze był najlepszy."

O wydarzeniu z dnia premiery nowej płyty: "W dniu, w którym wyszedł mój album, dowiedziałem się, że jeden z moich przyjaciół został skazany na 100 lat więzienia. To nie jest łatwe, nie możesz wtedy powiedzieć, że jesteś ponad tym."

O noszeniu broni na treningi futbolu: "Na codzienne treningi nosiłem ze sobą broń na boisko, bo miałem w drużynie kolesia z innej dzielnicy i nie ufałem mu. Mam nadzieję, że kiedyś do niego wpadnę, bo skończyliśmy jako kumple po zakończeniu sezonu. Chciałbym, żeby ludzie z mojej drużyny mogli tu być, żeby wam o tym opowiedzieć. Byłem gangsterem, grając w futbol."

Poza tym Q mówi m.in. o swojej diecie i treningach, które pozwoliły mu zrzucić 16 kilogramów, nagrywaniu kawałka "Big Body" z Tha Dogg Pound oraz zamieszaniu wokół fałszywej okładki "Blank Face" z Michaelem Jordanem.

Pato na koszulkach
Quincy props w chuj ! Prawilnie przypominam Oxymoron > To pimp a butterfly

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>