Arrested Development "Changing The Narrative" / "This Was Never Home" - dwa nowe albumy legendarnej ekipy!

Mająca na koncie już prawie 30-letni staż na scenie, dwie nagrody Grammy i miliony sprzedanych płyt ekipa Arrested Development przez ostatnie lata co chwilę spotykała się z pytaniem "Gdzie się podzialiście?". Najśmieszniejsze jest to, że tak naprawdę nigdy nie zniknęli (no może pomiędzy okresem po wydaniu "Zingalamaduni" a rokiem 2000) – fakt, ostatni album "Standing At The Crossroads" wydali w 2012 roku a potem niewiele się działo, ale dowodzona przez Speecha grupa w przerwach między koncertami bynajmniej się nie obijała. Dziesięć lat po premierze jednej z najlepszych płyt poprzedniej dekady – "Since The Last Time", dostajemy efekty ich ciężkiej pracy – a są nimi aż dwa zupełnie nowe, oficjalne projekty!

Pierwszy – "Change The Narrative", osadzony w szeroko rozumianej "klasycznej" stylistyce, AD udostępnili do ściągnięcia za darmo, a drugi, bardziej nowoczesny, ale wciąż zrobiony po swojemu i ze smakiem, a niepodążający za trendami – "This Was Never Home", odsłuchacie w całości poprzez ich stronę internetową. Jeśli tak się składa, że nie znacie jeszcze Arrested Development, a lubicie pozytywne numery podnoszące na duchu, żywe instrumenty, improwizację i swobodne przeplatanie gatunków takich jak rap, soul, r&b, blues, jazz, funk czy nawet pop, to siódme i ósme LP niesamowicie kreatywnej i energicznej zgrai z Atlanty powinny uczynić z was fanów.

Oficjalny odsłuch "This Was Never Home" oraz darmowy download "Changing The Narrative" (wystarczy założyć darmowe konto, podać email i gotowe) pod TYM LINKIEM.

Pod spodem pierwszy teledysk promujący krążek "Changing The Narrative" - "I Don't See You At The Club":

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>