Sean Strange, P Money i inni na Hip Hop Kempie 2015

wydarzenie
dodano: 2015-06-21 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej kempowej odsłonie pojawiło się kilku graczy z różnych zakątków świata. Na pierwszy ogień gracz z charakterystycznym flow i szczerymi tekstami, mający na swoim koncie współpracę z wieloma liczącymi się postaciami, takimi jak duet producencki Snowgoons czy PMD z legendarnego składu EPMD. Reprezentujący Nowy Jork autor wielu świetnych projektów, raper Sean Strange dołącza do line-upu!

Kolejny artysta to charyzmatyczny grime'owiec, którego energią można by obdarować przynajmniej kilku innych raperów i któremu wyczucia w poruszaniu się w nowoczesnych brzmieniach zazdrościć może wielu kolegów z branży. Jedyny w swoim rodzaju reprezentant OG's Crew, czyli P Money to kolejna postać, która w sierpniu wystąpi w Hradec Králové!

Festiwalowe szeregi zasilają także Cymarshall Law, HAHA CREW, Tufu & Johnny Moto oraz silna reprezentacja gospodarzy - De Zrechts, Android Asteroid, Tafrob i Marpo & Troublegang.

Dotychczas potwierdzeni artyści 14. Edycji festiwalu Hip Hop Kemp to Mobb Deep, Ghostface Killah & Raekwon The Chef, Joey Badass, Hopsin, Yelawolf, PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil' Dap of Group Home], Dope D.O.D., Evidence, The Four Owls, Expansion Team Soundysytem [Rakaa & DJ Babu], Demigodz, Reverie, Kontrafakt oraz polscy artyści Gruby Mielzky & Ortega Cartel, Bisz & B.O.K, VNM, Quebonafide, Dwa Sławy, donGuralesko & Szpadyskład i Pro8l3m. Kolejne ksywy dołączą do line-upu w następny piątek!

W czeskim Hradec Králové spotkamy się od 20 do 22 sierpnia. Bilety na wielkie święto czarnych brzmień dostępne są w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk w limitowanej puli za 215 PLNów (zwykły karnet) oraz 395 PLNów (karnet VIP).

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>