DJ Tuniziano i DJ Hubson już jutro w Warszawie na Bal So Hard

Miejsce: 

BAL, Nowogrodzka 31, Warszawa

Data: 

2015-04-29 23:00

"U nas macie pewność, że każdego tygodnia spotkacie najlepszych rapowych DJ'ów (wśród nich zarówno uznane ksywki jak i młode talenty), natomiast w głośnikach zamiast odgrzewanych kotletów usłyszycie świeże i soczyste bangery. Gramy newschool, trap, rozbujaną Kalifornię czy chicagowski drill, w skrócie wszystko co najlepsze w dzisiejszym hip-hopie, więc przygotujcie się na konkretną imprezę. Jakie spanie, tego nie ma w planie!" - cytowaliśmy ostatnio, zapraszając Was na imprezę w ramach środowego cyklu Bal So Hard.

Już jutro kolejny event w ramach cyklu, a tym razem majówkową zabawę rozpoczną DJ Tuniziano oraz DJ Hubson!

Wydarzenie FB

★DJ Tuniziano - reprezentant ekipy Wielkie Joł, jeden z tych DJ-ów, który dzięki charyzmie i odpowiedniemu feelingowi błyskawicznie wciąga publikę do wspólnej zabawy. Autor niezliczonych mixtape'ów, doskonale znany m.in. ze współpracy z TEDE, zagrał przed takimi gwiazdami jak: Snoop Dogg & Tha Dogg Pound, Busta Rhymes czy Fatman Scoop.

★Dj Hubson - reprezentant wytwórni Alkopoligamia.com. Uczeń i kontynuator „dziedzictwa” legendarnego Dj’a 600V, od 2003 roku rozkręca hiphopowe imprezy na terenie całego kraju. Na jednej scenie występował z takimi artystami jak: Afromental, Pezet, VNM, Chada, Eldo, WdoWA czy Kuba Knap. W jego setach znajdziecie takie gatunki jak: R&B, rap, g-funk, funk czy ghetto funk.

★ Przy barze do 00:00 serwujemy WAM specjalnego DRINKA:

RAPGRA (sok z cytryny,sok pomarańczowy, grenadine, wódka na kruszonym lodzie) w cenie 9,99 zł.

LISTA FB - Wejście FREE przez całą noc!!

BAL SO HARD – widzimy się na Balu! WHOOP WHOOP

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>