Action Bronson - czwórka fanów leci ze sceny jeden po drugim! (video)

Nie tak dawno głośna była sprawa rzucania fanami ze sceny przez Action Bronsona. Ostatnio przytaczaliśmy też wypowiedź rapera, który zapowiadał, że będzie zrzucał każdego kto wskoczy mu na scenę w trakcie koncertu. "Możesz wchodzić za ladę w McDonaldzie i samemu serwować sobie frytki albo drinka? Nie. Nie wchodź na moje stanowisko pracy. Płacisz do cholery za to, żeby mnie obejrzeć, więc stój tam, gdzie masz stać. Po co wchodzić na scenę? Żeby ktoś cię zobaczył? To tak jak fani wbiegający na boisko w trakcie meczu, od razu są zdejmowani. Będę robił to samo, gdy ochrona nie jest wystarczająco szybka. Poradzę sobie sam." - mówił Bronson.

Wygląda na to, że nie odstraszyło to fanów, a bardziej dodało dreszczyku emocji... bowiem na ostatnim koncercie Bronson musiał już wykazać się refleksem i - niczym w komputerowej grze - zrzucić ze sceny czterech fanów jednego po drugim!

Przy jednym pomógł mu ktoś z tyłu, ale trzema rzucił własnoręcznie, pierwszego dodatkowo wrzucając sobie na barana a na koniec ciskając mikrofonem. Czyżby walcząc z tym wywołał małą modę i zajawkę wśród słuchaczy? W końcu zdjęcie ze sceny przez Action Bronsona to bardziej wyjątkowa pamiątka niż zdjęcie z Action Bronsonem...

Tagi: 

kiutip
debilizm..(mam na mysli fanow) zaraz powstanie pewnie nowy taki sport i skonczy sie jak ktos faktycznie dostanie ostro w morde.
oug
SOKÓŁ BYŁ PIERWSZY
Tuner
Idiotyzm
Fałenem
To nazywam zdjęciem z ziomkiem
mmms
skonczy sie tak, ze komus zlamie kregoslup (jak moglo sie latwo stac z panem nr.1) i tyle bedzie z wielkiej kariery... a fani warci swojego idola. A tak na marginesie to chetnie bym zobaczyl jak ktos mu oddaje, ktos lepszy.
kolos
Tak na marginesie to Ty się znajdujesz. Po ch*j oni wchodzą na scenę? Żeby się pokazać jacy są zajebiści? Takich łbów już się w ogóle nie powinno na koncert wpuszczać, nie ważne kogo. Jeśli chcą popajacować to niech idą do cyrku. "A tak na marginesie to chetnie bym zobaczyl jak ktos mu oddaje, ktos lepszy" żałosny komentarz, dno dna i metr mułu.
Szef
silny jest grubas, ale dziwne, ze jeszcze sie nie napatoczyl na kozaka
Reeeetford
Pitbull też ładnie kiedyś typa zdjął ze sceny, niby image takiego eleganta, lovelasa, a jednym strzałem zgasił typa, jednaj ksywa Pitbull z początków kariery coś znaczy
Zzajawkowicz
Tak się powinno traktować takich pajaców.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>