Evidence (Dilated Peoples) "Nie zależy nam na radiowych hitach" - videowywiad

Evidence i Alchemist odwiedzili niedawno Warszawę przy okazji premiery płyty Step Brothers, sprawiając zarazem, że klub 1500m2 wypełnił się po brzegi. O samym koncercie już Wam pisaliśmy, prezentując też zdjęcia i video, teraz pora na wywiad, bo zaraz po występie udało nam się dorwać Evidence'a z popkillerową kamerą!

Dlaczego dopiero teraz Evidence i Alchemist stworzyli wspólny album? Jak doszło do ich wspólnego freestyle'u z Kid Inkiem w programie u Swaya? Co Ev uważa o takiej odsłonie Kalifornii, którą prezentuje Ink? Czy myślał kiedyś o nagraniu czegoś w najbardziej esencjonalnym kalifornijskim klimacie, nawiązując do g-funku lub mob music z Bay Area? Co najbardziej lubi we współpracy z takimi osobami jak O.S.T.R. czy Włodi, w przypadku których nie rozumie języka, a może jedynie czuć vibe? Jak Evidence odebrał mural z jego podobizną na ścianie wrocławskiego klubu Backstage? Co uważa o medialnym zamieszaniu wokół legalizacji marihuany w USA? Jak wygląda sytuacja z nowym albumem Dilated Peoples? O tych i innych kwestiach poniżej, w naszym wywiadzie!

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Mateusz Wasążnik

Tłumaczenie: Michał Zdrojewski

Fotorelacja z koncertu

Videorelacja z koncertu

Evidence (Dilated Peoples, Step Brothers) - wywiad / interview 2014 (Popkiller.pl)

Szczerian
Prowadzący ma wyraz twarzy jakby przeprowadzał wywiad na wzwodzie po ujrzeniu Evidence'a, co nie zmienia faktu że całkiem nieźle mu wyszedł :) Propsy ! Evidence prze pozytywna morda !
???
Będzie z Alchemistem, czy nie udało się go złapać???
Mateusz Natali

Niestety nie udało, Alchemist już wtedy uciekł, dlatego też tak wpatruję się w kartkę bo wyszukuję pytania, które można zadać samemu Evidence'owi, miałem jeszcze sporo do ALC'a i sporo wspólnych :)

kartofel
ematei ostro w palnik przycisnal, ale mimo wszystko elegancko przeprowadzil gadke. pozdro ^^
evah
Spoko robisz te wywiady, zawsze ciekawe pytania, ale brakuje mi podtrzymania rozmowy kiedy raper coś mówi, raczej nie dopytujesz się o nic więcej tylko jedziesz ze swoją karteczką... Ale pytania zawsze trafione
Mateusz Natali

Wiedząc, że czasu mało staram się po prostu wycisnąć jak najwięcej konkretnych pytań i nie uciekać w luźne dygresje :)

korbolus
dzięki za moje pytanie
Anonim
nie dość że dobry raper to jescze fajny typek z niego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>