HST i JOKA (KALIBER 44) @Czeski Cieszyn

dodano: 2013-12-02 10:48 przez: bigidea (komentarze: 0)
HST i Joka!

Miejsce: 

Sokola Tumy 2, Czeski Cieszyn

Data: 

2013-12-07 20:00

Dumny reprezentant Śląska, autor albumu "Masy Ludu. Na językach" HST oraz JOKA niezaprzeczalna ikona polskiego hip hopu, współzałożyciel legendarnego zespołu KALIBER 44,  wystąpią na jednej scenie już 7 grudnia w klubie BAGSY, ul. Sokola Tůmy 2 w Czeskim Cieszynie.  

(zaledwie 450 m od mostu przyjaźni w Cieszynie - zobacz jak trafić http://goo.gl/maps/j2lPQ)

Będzie to ostatni koncert w tym roku, podczas którego na żywo fani usłyszą utwory noszące miano największych klasyków w tym niezapomniane zwrotki JOKI z płyt nagranych z zespołem KALIBER 44 oraz premierowe utwory z nadchodzącej płyty HST, której wydawnictwo planowane jest początkiem 2014 roku nakładem MyMusic.

Organizatorzy zaplanowali też dla chętnych sesje freestylowe z nagrodami.

Za gramofonami Mr. G! 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w dniu koncertu w kasie klubu oraz w punktach sprzedaży sieci ticketportal. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, wejście bez ograniczeń wiekowych.

Bilety do nabycia:

CHROM SHOP, Cieszyn, ul. Głęboka 21

MDM, Cieszyn, ul. Głęboka 47

PUNKT TICKETPORTAL 21, Cieszyn, ul. Głęboka 61

TONYTOUR, Český Těšín, Bezručova 36

MĚSTSKÉ INFORMAČNÍ, Třinec, Dukelská 689

MĚSTSKÉ INFORMAČNÍ, Havířov, nám. Republiky 7 (kino Centrum)

CK ČEDOK, Karviná-Fryštát, Masarykovo nám. 21/11

BESKYDSKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM, Frýdek-Místek, Náměstí Svobody 6

oraz w punktach sprzedaży w sieci Ticketportal http://www.ticketportal.pl/pmiesta.asp

HST swoją karierę zaczynał współpracując w duecie z Riskiem w grupie Prohibeate. Po nieudanej próbie wydania legalnej płyty, HST rozpoczął solową karierę. Niedługo potem został zauważony przez IGS-a i Jajonasza, którzy pomogli mu zaistnieć na scenie hip-hopowej. W 2002 roku wydał płytę "Masy ludu. Na językach", która należy obecnie do klasyki gatunku. W 2012 roku ukazała się reedycja debiutu rapera. Obecnie katowicki raper dołączył do wytwórni My Music. Nowa płyta HST ma się ukazać na początku 2014 roku jak oficjalnie poinformowała wytwórnia My Music. HST  współpracuje z takimi artystami jak Bezimienni, Abradab, Pih, Tede, WSZ&CNE, Fokus, Joka czy Kaliber 44.

JOKA znany również jako Ś.P. Brat Joka to polski raper, członek i współzałożyciel legendarnego katowickiego zespołu Kaliber 44. Starszy brat Abradaba. Laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. W 2011 roku Joka znalazł się na 26. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Swoja działalność rozpoczął w 1996 roku, współtworząc zespół Kaliber 44 z którym wydał cztery płyty "Usłysz nasze demo" (1994), "Księga Tajemnicza. Prolog" (1996), "W 63 minuty dookoła świata" (1998), która otrzymała status złotej płyty oraz "3:44" w 2000 roku. W 2012 roku Joka wystąpił gościnnie na płycie Abradaba zatytułowanej ExtraVertik. Zwrotki rapera znalazły się w utworze "Moje demony". Natomiast pod koniec roku ukazał się album katowickiego rapera Miuosha - Prosto przed siebie z utworem "Reprezent" nagrany z udziałem Joki. Rok później raper wziął udział w reaktywacji składu Kaliber 44. Pierwszy występ zespołu odbył się na Open'er Festival, gdzie trio wystąpiło  z udziałem instrumentalistów. Równolegle działalność wznowił koncertowy skład towarzyszący K44 - Baku Baku Skład. Na 2014 rok planowane jest wydawnictwo najnowszej płyty zespołu, która będzie nosiła tytuł "4:44". 

Serdecznie zapraszamy na koncert.

Dołącz do wydarzenia na facebooku i zaproś znajomych.

PATRONAT MEDIALNY:

Popkiller, www.museek.pl, 40 Kilo Vinyli, www.kupujciepolskirap.pl, www.ox.pl, www.halocieszyn.pl, www.gazetacodzienna.pl, Brudnepoludnie.pl, Silesia Crime i inni.

OFICJALNI PARTNERZY:

Sklep Chrom, Podaj Kabel, Hotel Liburnia oraz Ticketportal

ORGANIZATOR:

BIG idea&Podaj Kabel

m: info@big-idea.eu, t: +48 516 028 415

www.facebook.com/agencja.bigidea

www.facebook.com/podajkabel

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>