DJ WHUT!(NY) & RED – Rybnik

dodano: 2013-09-09 08:40 przez: bigidea (komentarze: 0)
DJ WHUT & RED

Miejsce: 

Rynek 3, Rybnik

Data: 

2013-09-12 20:00

Controlshop.pl oraz BIG idea zaprasza na imprezę z cyklu Funky 80/90′s z udziałem szalonego i nietuzinkowego RED’a muzyka i kompozytora, producenta muzycznego, rapera i inżyniera dźwięku chorwackiego pochodzenia, byłego prezentera telewizyjnego, związanego z telewizjami MTV Polska i Polsat oraz DJ Whut! prosto z Nowego Jorku, współpracującego z Akon, Method Man, Raekwon, Biz Markie, Raphael Saadiq, Mary J. Blige, Capone-N-Noreaga, Fatman Scoop, Jedi Mind Tricks, Mobb Deep, Tha Alkoholiks itd.

Rybnik Kulturalny Club
Termin 12.09 (czwartek)
Bilet: 10 zł
Do nabycia w dobrych sklepach na terenie miasta, u naszych dealerów w sieci www.ticketportal.pl oraz w dniu koncertu w kasie klubu.

Będzie to impreza przebierana i choć nie jest to obowiązek, warto wskoczyć w klasyczny dres, założyć Nike air force 1 jak chłopaki z Rock Steady Crew lub z ekipą wcielić się w ziomów z Sugarhill Gang. Do wyboru do koloru, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dla najlepiej przebranych gratisy na barze.

Przeniesiemy się w lata 80/90 – w czasy złotej ery Hip Hopu!

Partnerzy:
Step Records oraz www.preorder.pl

Funk jest tym, czym potrzebujesz, żeby był w danym czasie. To postawa, która pozwala uratować ci życie, gdy czujesz, że już nie warto żyć. Gdy dochodzi do tego, że chcesz wyskoczyć przez okno, funk jest tym kosmicznym głosem, który mówi: dlaczego, bracie, czy nikt nie będzie za tobą tęsknił?” – głosi często powtarzana przez George Clintona maksyma.

Funkowa potrzeba radości, afirmacji życia, szczerości, przekraczania barier historycznych i kulturowych siedzi w każdym z nas.

Funk nierozłącznie związany jest z ideą wolności i poszukiwania, która z pomocą energetycznych i bujających dźwięków kradnie serce i dusze lepiej niż nie jedna maksyma największego nowożytnego filozofa. Funk to idea, która nigdy nie zgaśnie… – Hirek Wrona

Peace, Love & Unity!

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>