Świadomy Słuchacz - wywiad z VNM-em i nowe artykuły

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-06-06 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Przyszła pora na kolejne podsumowanie ostatnich działaności projektu Świadomy Słuchacz. Dla głodnych wiedzy i rapu znajdzie się kilka ciekawostek godnych polecenia. Od felietonów i artykułów po wywiad z VNM-em.

Jak rapował Tede - nie ma rapu bez follow upów. Dlatego też warto rzucić okiem na artykuł opisujący ten patent. Standardowo znajdziecie tam także kilka przykładów, które urozmaicają tekst.

Dla osób, które nie mają ochoty na zbiór "suchych" informacji polecić można nadesłane przez czytelników felietony, pt: "Jesteście Bakteriami" oraz "Co rapem jest, a co nim nie jest?".

Warto także posiadać wiedzę, która wykracza poza samą muzykę. Artykuł o prawach autorskich i sprzedaży na pewno rozwieją niektóre z waszych wątpliwości odnośnie prawnych aspektów muzycznego biznesu.

Pojawiła się także wyczekiwana druga część tekstu o technice w rapie. W tym epizodzie przeczytacie kilka słów na temat rymów potrójnych oraz krzyżowych.

A na koniec wisienka na torcie - wywiad z VNM-em. Jaka jest według niego definicja idealnego odbiorcy? Czy hajs rzeczywiście się zgadza? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie poniżej. 

 

joł
wywiad ciężki... taki zbyt matematyczny.. od a do z czułem z lekka taką spinkę. u Rawicza jest fajnie bo oni tak na luzie gadają a tu tak zapamiętane pytania itp. ALE! pomysł "świadomy słuchacz" to kozak pomysl! i oby wiecej takich wywiadów :) i wgl powodzenia! :)
Lolo
Ilu z was zastanowilo sie nad swoja swiadomoscia po uslyszeniu samej definicji VNMa? Wydaje mi sie, ze wielu z nas jest mniej swiadomych niz nam tak naprawde sie wydaje (wlacznie ze mna)... Polecam zapoznac sie z RapGenius[.]Com

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>