Isaiah Rashad i Action Bronson w TDE

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-04 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Kiedy osiem lat temu Anthony "Top Dawg" Tiffith zakładał TDE nie spodziewał się pewnie jak mocno rozwinie się jego label w przeciągu dosyć krótkiego czasu. Wytwórnia przez wielu kojarzona głównie jako dom Kendricka, Schoolboya, Ab-Soula i Jay Rocka zaczyna kolejną ekspansję. Isaiah Rashad, 21-letni raper z Tennessee nie wydał jeszcze żadnego projektu, ale dzięki sukcesowi singla "Gusto" oraz kilku świetnym numerom, które zamieścił na swoim Soundcloudzie zwrócił uwagę organizatorów Smoker's Club Tour, w trakcie którego występował przed Big K.R.I.T.'em i Smoke DZA. Według informacji dziennikarzy radio Power 106 Rashad jest nowym nabytkiem Top Dawg Entertainment. Ale nie jedynym!

Prawdopodobnie "Saab Stories" Action Bronsona i Harry Frauda nie ukaże się jeszcze w TDE, ale wszystko wskazuje na to, że nowojorski grubas na stałe zagości w szeregach wytwórni. "Moja nowa rodzina Ab-Soul i Schoolboy Q. To sen który się spełnia" - napisał na swoim Twitterze AB. Wiadomość szybko potwierdzili Schoolboy i Kendrick witając nowego kumpla na pokładzie. Przez chwilę wydawało się, że to fake, kiedy Twiitty zniknęły z tablic, ale okazało się, że to jakiś błąd portalu, a Action Bronson oficjalnie reprezentuje TDE. Co wy na to?

 

actionboczson
No i super, lepsze to niż jakieś RCA które każe ludziom wskakiwać w sukienki czy zwleka tysiące lat z wydaniem materiału -patrz Papoose.
kurtis
No i elegancko niech TDE się rozwija
3tana
Szczerze nie słuchałem go przed zwrotką w "1 Train" no i później Freshman XXL. Przedtem wydawało mi się : Eee jakiś grubas łysy i przy tym z wielką rudą brodą - ani nie sprawdzam. Troszkę brzmi jak Ghostface :D Ale dziś odpaliłem remix jego numeru gdzie gościnnie pojawia się LL Cool J i Lloyd Banks i jest ogień, także jeśli faktycznie jest w TDE to świetnie, chociaż wyżej zamieszczony screen mówi coś innego...Co do tego drugiego nie słyszałem, ale chętnie sprawdzę numery od niego bo TDE zawsze spoko :D
Daniel Wardziński

Stasio dobry on: Sceptycznie podchodziłem do tego newsa, bo Action Bronson już chyba ze dwa takie kontrakty miał podpisać i to na jakieś zawrotne sumy (2,5 miliona dolców z tego co pamiętami) i potem się okazywało, że to fake. Uznałem, że musi być prawdą skoro Schoolboy i Ab-Soul potwierdzają opcję. Potem przypomniałem sobie, że Ab-Soul potwierdzał też, że TDE podpisuje Mac Millera co również było gówno warte. Póki co nie ma dementi w sprawie AB w TDE, ale będę obserwował kwestię i dam znać jak sytuacja się wyjaśni na 100%. Pozdrawiam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>