Supastition "Blackboard EP" - darmowy materiał

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-16 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Po premierze klipu do wyprodukowanego przez Marco Polo numeru "Yada Yada" wiadomo było, że niebawem możemy spodziewać się nowego materiału Supastition. Raper z Południowej Karoliny od wielu lat pracuje w undergroundzie, ale nie zyskał dotąd popularności odpowiedniej dla skali jego talentu. Mimo to duży szacunek dla jego rapu formułuje mnóstwo osób w Polsce, gdzie zwolenników Kam Moye jest naprawdę sporo - niech dowodem będzie zamieszanie, które wywołały informacje o niedoszłym koncercie rapera na Mighty Vibes w Częstochowie.

"Blackboard EP" miało być formą podziękowania za to, że fani pozostali przy nim w momencie, kiedy podjął odwracalną na szczęście decyzję o zakończeniu kariery. Materiał wyprodukowali producenci z którym Supa pracował już przy wcześniejszych materiałach - Marco Polo, M-Phazes, Veterano czy DR.

Cały materiał możecie pobrać klikając link pod spodem. Supa zastosował opcję w której sami możecie wybrać cenę, którą chcecie zapłacić za materiał, a jeśli chcecie pobrać go za darmo wpisujecie 0 i też macie taką możliwość. W najbliższym czasie spodziewajcie się recenzji na Popkillerze.

Pobierz Blackboard EP

 

anonimus condomus
Zajebisty gosc, choc w chuj niedoceniony, a przeciez dziala w hi hopie juz tyle lat... Pamietam gnoja jak jeszcze wrzucal wersy na ,,Anthem'' Swaya i King Techa bodajze z 1994 roku...
FREEchada
Chada w pierdlu! Módlcie się za niego! Siedzi do 2015 roku!
kuchar
To sie porobiło w tym kraju ,że już ludzi za hujowy rap zamykają.
ga
wpisalem 0 i mejla, na mejla dostalem link, fajna sparawa, sprawdze rzed snem epke, pozdawiam zainteresowanych niusem ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>